ღAllgirlsღ
formatia cantaretul preferat din romania 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
formatia cantaretul preferat din romania 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 formatia cantaretul preferat din romania

In jos 
+3
Spring
Nirvana.
Chocolate gone Mad
7 participanți
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyJoi Mar 05, 2009 6:28 am

din toata adunatura asta de bufoni si afoni de cantareti din romania va place ceva? .nus chiar toti bufoni si afoni pt k si mie imi place vama veche si vita de vie voua?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: So , nu prea exista   formatia cantaretul preferat din romania EmptyLun Mar 23, 2009 5:57 am

Nu prea exista cantareti din Romania care sa imi placa , in general imi place Andra , Blaxy Girls si uneori Anda Adam . Totusi , orice ar fi , cantareata mea favorita din toata lumea este Lady gaga ( iata un vedeoclip )


sau
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Preferatele mele :*   formatia cantaretul preferat din romania EmptySam Mar 28, 2009 8:48 am

PREFERATELE MELE SUNT BLAXY GIRLS SI SUNT CELE MAI TARI FETE DIN TOATA LUMEA !!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyLun Apr 13, 2009 9:58 am

Summer a scris:
Nu prea exista cantareti din Romania care sa imi placa , in general imi place Andra , Blaxy Girls si uneori Anda Adam . Totusi , orice ar fi , cantareata mea favorita din toata lumea este Lady gaga ( iata un vedeoclip )


sau
ai renunt la tokio hotel :?: Cool
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyLun Apr 13, 2009 11:25 pm

Da , tiu si eu k a renuntat , phiu ce bine , si mie imi place Lady Gaga Very Happy !
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyMier Mai 20, 2009 9:26 pm

Blaxy sunt putin cam ingamfate. Au avut succes cu 1-2 melodii dar li s-a urcat la cap si nu le
prea vad bine in conditiile astea.
Imi place Simplu si Akcent (cand mai existau- care mai e situatia lor acum?)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: O tin destul de bine !   formatia cantaretul preferat din romania EmptyJoi Mai 21, 2009 3:50 am

Acum akcent si-a facut un nou videoclip si o tin destul de bine .
Desi , Marius a plect pe o cariera solo , cei trei au acum foarte mult succes cu noua lor melodie !
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyVin Mai 22, 2009 4:15 am

gummy bear a scris:
din toata adunatura asta de bufoni si afoni de cantareti din romania va place ceva? .nus chiar toti bufoni si afoni pt k si mie imi place vama veche si vita de vie voua?

Gummy, Vita de vie e mishto, imi place si mie.
Vama Veche imi placea o data dar n-am mai auzit nimic nou de vreo 2 ani . Stii vreo melodie noua de ei ?

Apropo: cum inserati aici pe forum clipuri de pe YouTube ?
Sus In jos
Shinumy
ßõþöç
ßõþöç
Shinumy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 27
Location : Acasa pe scaun
Bani : 31
Data de inscriere : 18/06/2009

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyJoi Iun 18, 2009 10:56 pm

Eu zic ca Imi place Coneckt si Blaxi grils si desigur elena numi pasa de alte pareri :Smiley3:
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptyDum Sept 27, 2009 7:01 am

ehem...nu cred ca exista asa cv la mn:)), a ba da, singurele care imi plac, dar nu ma dau in vant dupa ele sunt Blaxy Girls
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania EmptySam Oct 03, 2009 11:53 pm

NEW edit : Nu imi mai place nimic din Romania . Putzin blaxy girls si in rest Jonas Brothers . Ador trupa asta . De aceia am facut si multe subiecte cu ei <3 .
Sus In jos
Continut sponsorizat





formatia cantaretul preferat din romania Empty
MesajSubiect: Re: formatia cantaretul preferat din romania   formatia cantaretul preferat din romania Empty

Sus In jos
 
formatia cantaretul preferat din romania
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» formatia cantaretu preferat
» Profesorul preferat ..
» filmul preferat
» Membrul preferat :D
» Mandinga reprezinta Romania la Eurovision !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente