ღAllgirlsღ
Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite Empty
MesajSubiect: Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite   Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite EmptyMier Mar 10, 2010 6:04 am

Ultimii ani din viata lui Michael Jackson au fost marcati de stres, paranoia si durere. Cel putin asa sustin garzile de corp ale artistului.

Invitati la emisiunea Good Morning America, Mike Garcia, Bill Whitfield si Javon `BJ` Beard au povestit detalii din viata cantaretului.

Ei au dezvaluit ca Michael Jackson nu era pedofil si ca a avut doua iubite in perioada in care ei l-au protejat.

`A dorit femeile asa cum le dorim noi. A avut iubite. In masinile pe care le aveam, era o cortina care acoperea bancheta din spate. Nu puteai vedea ce se intampla acolo. Ei (n.r. Michael si o femeie) vorbeau, nu faceau nimic anormal. Ii auzeam sarutandu-se`, a declarat unul dintre bodyguarzi.

De asemenea, barbatii au precizat ca Michael Jackson a fost un tata extraordinar si ca a incercat mereu sa-i tina pe copii departe de presa.

Problemele financiare pe care le avea artistul se rasfrangeau si asupra angajatilor.

Garzile de corp au afirmat ca au fost nevoiti sa plece din hoteluri, deoarece cartile de credit erau refuzate.

Printre altele, cei trei bodyguarzi au amintit si de accesele de furie pe care le avea megastarul.

`Era atat de nervos incat mi-a aruncat telefonul pe geam, desi acesta era inchis. Sticla s-a spart, apoi s-a uitat la mine si mi-a spus ca am nevoie de un telefon nou`, a marturisit unul dintre barbati.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite   Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite EmptyJoi Mar 11, 2010 7:47 am

ce multe rautati s-au scris despre Michael Jackson, ultimi ani doar tampeni s-au scris despre el
pacat ca a murit Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite 956765
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite   Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite EmptyJoi Mar 11, 2010 9:22 am

Si eu am fost fana .
Nu mai sunt deoarece stiu ca nu va mai scoate nimic deoarece e mort .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite   Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite EmptyVin Mar 12, 2010 2:01 am

Da dar va fi mereu regele
Sus In jos
Continut sponsorizat





Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite Empty
MesajSubiect: Re: Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite   Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite Empty

Sus In jos
 
Michael Jackson n-a fost pedofil si a avut doua iubite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Michael Jackson a avut o relatie cu Whitney Houston
» Michael Jackson ureaza `Craciun fericit!` de pe o noua compilatie Jackson 5
» Michael Jackson
» Dans Michael Jackson :D
» Michael Jackson, refugiat in Irlanda

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente