ღAllgirlsღ
Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online Empty
MesajSubiect: Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online   Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online EmptyJoi Mar 11, 2010 5:51 am

Videoclipul `Telephone` al lui Lady Gaga va avea premiera in aceasta noapte pe E!Online.

Materialul, cu o durata de 9 minute, reia povestea de unde a lasat-o videoclipul `Paparazzi`.

Lady Gaga se afla la inchisoare pentru ca l-a otravit pe iubitul ei, dar se simte bine dupa gratii si nu-si doreste sa plece. Primeste in mod constant telefoane, dar refuza sa raspunda pana ce primeste telefonul pe care il asteapta.

Potrivit unor informatii aparute pe internet, ea va fi eliberata de Beyonce, impreuna cu care va avea parte apoi de o serie de aventuri.

Videoclipul `Telephone` a fost filmat pe 28 ianuarie, iar Lady Gaga este foarte mandra de el:

Imi pare foarte rau pentru `Bad Romance` pentru ca videoclipul `Telephone` este mult mai bun. Beyonce este o prietena minunata. Ne-am distrat grozav lucrand impreuna. Desi suntem foarte diferite, atunci cand ne unim fortele iese ceva magic. Astept cu mare nerabdare ca toata lumea sa poata vedea videoclipul acesta, a declarat Lady Gaga referitor la `Telephone`.

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online ?mmid=d0fc474a54405e143
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online   Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online EmptyJoi Mar 11, 2010 7:43 am

Lady Gaga si Beyonce Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online 489677 nu credeam ca o sa cante vreodata impreuna
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online   Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online EmptyJoi Mar 11, 2010 9:28 am

Este o diferenta mare intre ele .
Nu am gasit videoclipul pe youtube .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online   Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online EmptyVin Mar 12, 2010 3:29 am

Sus In jos
Lola_LaFonda
-None
-None
Lola_LaFonda


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 25
Location : Braila
Bani : 8
Data de inscriere : 04/03/2010

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online   Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online EmptyVin Mar 12, 2010 4:29 am

WOOW ABIA ASTEPT SA VAD CU CINE O SA MAI CNTE DOAMNA GAGA IAR VIDEOCLIPUL E GEN...  NU STIU GEN GAGA DAR ACUM SA MOLIPSIT SI BEYONCE DE STILUL ASTA    „ CIUDAT” CU  C mare pe care il are Gaga!!!!!:*:X
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online   Lady Gaga - videoclip Telephone premiera pe E!online EmptyVin Mar 12, 2010 10:05 am

L-am gasit eu :