ღAllgirlsღ
Mesaje de Paste de la artisti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Mesaje de Paste de la artisti 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Mesaje de Paste de la artisti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mesaje de Paste de la artisti Empty
MesajSubiect: Mesaje de Paste de la artisti   Mesaje de Paste de la artisti EmptyLun Apr 05, 2010 2:21 am

Andra, Impact si Paula Seling se numara printre artistii care n-au asteptat pana in ultimul moment, ci au postat deja pe site-urile oficiale mesaje de Paste pentru fani.

In afara de urari, sotia lui Catalin Maruta a tinut sa le si multumeasca fanilor pentru `neobosita prietenie`.

Mesaj de Paste de la Andra:

In aceasta saptamana a adevarului si a luminii, va multumesc pentru neobosita voastra prietenie. Datorita voua Pastele are pentru mine o lumina in plus.

Va doresc sa depasiti orice teama, orice tristete, sau singuratate, sa va aduceti aminte ca Invierea inseamna iubire, lumina, speranta si echilibru. Sper ca Sarbatorile Pascale sa ne limpezeasca gandul, sa ne redea umorul si visul, subtilitatea si romantismul.

Si va mai doresc sa aveti parte de iubire, de regasiri si plimbari nesperate, de prieteni dragi si veseli, devotati si ingeniosi. Si sa-mi povestiti neaparat cum ati petrecut aceste zile! Treziti-va, scuturati-va de iarna, vin zile de bucurie imensa! Primiti-le, radeti si iubiti!

Din toata inima, din toata primavara, Paste fericit tuturor!

Cu drag,
Andra

Trupa Impact a dorit ca, pe langa urarea de `Paste Fericit!`, sa le faca admiratorilor si un cadou – single-ul `Blame It On The Sun` in versiune pentru karaoke.

Mesaj de Paste de la Impact:

Paste Fericit!

Traditia spune ca, in fiecare an, de Sfintele Sarbatori gandul bun sadit in suflet si daruit celor dragi, ne va apropia spiritual mai mult unii de ceilalti. Si pentru ca ne dorim sa fim mereu alaturi de voi, anul acesta ne-am gandit sa va oferim un cadou mai special... Impact vs. Moving Elements - BLAME IT ON THE SUN (karaoke version)

Mesaj de Paste de la Paula Seling:

Dragii mei,

Mi-am dorit foarte mult ca, de Paste, sa va pot oferi un album de suflet, un album de Cantece Sfinte si de Pricesne. L-am inregistrat, o parte, de-a lungul timpului, cu ajutorul lui Calin Ionce, si, in ultimele saptamani, cu ajutorul lui Sergiu Tuhutiu, care a muncit cu tot sufletul pentru a-l termina si pentru a fi disponibil in Saptamana Sfanta.

Sarbatori luminoase si auditie placuta!
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Mesaje de Paste de la artisti Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje de Paste de la artisti   Mesaje de Paste de la artisti EmptyLun Apr 05, 2010 2:25 am

sunt frumoase mesajele
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mesaje de Paste de la artisti Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje de Paste de la artisti   Mesaje de Paste de la artisti EmptyLun Apr 05, 2010 2:40 am

Nick deja a urat Paste fericit fanelor ( traduc ) :
" Si pentru ca sunt aici , alaturi de voi , va spun Paste Fericit si le multumesc fanelor ca ma sprijina "
:X
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Mesaje de Paste de la artisti Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje de Paste de la artisti   Mesaje de Paste de la artisti EmptyLun Apr 05, 2010 2:53 am

si cea mai mare fana a lui Nick este Oana
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mesaje de Paste de la artisti Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje de Paste de la artisti   Mesaje de Paste de la artisti EmptyLun Apr 05, 2010 10:07 pm

Nu mi se spune pentru prima data :) .
Inca eu nu sunt cea mai mare . Am doar un album , unele au toate albumele Sad( .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje de Paste de la artisti Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje de Paste de la artisti   Mesaje de Paste de la artisti Empty

Sus In jos
 
Mesaje de Paste de la artisti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mesaje de Anul Nou de la artisti
» Vacanta de Paste
» Paste Fericit !
» Cumpara-ti oua de paste !
» Un Paste special ( 2012 ) !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente