ღAllgirlsღ
o propunere pt chat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
o propunere pt chat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 o propunere pt chat

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptySam Apr 04, 2009 9:59 am

din cate am vazut chatul nu prea e utilizat adik nu prea vb nimeni cu nimeni pe chat ce ar fi dak am da o ora de intalnire cnd sa fim mai multi membri online e o pronunere sau in fine nush k e 😕 .habar naveam und sa pun postul asta asa ca lam pus la pareri
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: este o idee foarte buna !   o propunere pt chat EmptyLun Apr 06, 2009 8:12 am

Este o idee foarte buna ! Eu nush , am mai mult timp sa intru sambata si duminica , adica ma simt mai relaxata atunci si in timpul saptamanii nu prea am timp ..
Voi incerca sa specific o ora de chat accesibila cat mai mult!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyMier Apr 08, 2009 3:48 am

ma bocor ca iti plashe ideea mea si ca vrei so pui in aplicare , sper sa functioneze Very Happy
Sus In jos
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyMier Apr 08, 2009 7:46 am

eu pot sa intru cam asa : sambata si duminica , va voi anunta si voi incerca sa imi spun parerea sincera despre acest mini-test !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptySam Apr 11, 2009 9:35 pm

Voi trimite chestia asta tuturor membrilor : maine : la ora 18:30 este ora chat . Deci pe 13 , ora 18:30 toti membrii intra pe chat ! Succes si sper sa puteti intra !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyDum Apr 12, 2009 3:24 am

ok Very Happy deci ne intalnim maine ☀
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Ma voi stradui :D   o propunere pt chat EmptyLun Apr 13, 2009 12:03 am

Ok Very Happy ! Nu stiu daca mai pot , dar este bine , ma voi stradui din rasputeri sa fiu si atunci ! Smiley8
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyLun Apr 13, 2009 9:10 am

din pacate nu a fos nimeni la ora de chat :arrow: deci nu ne-a prea iesit ....
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyMar Apr 14, 2009 7:04 am

eu nu am auzit de aceasta ora , deci nu am intrat Very Happy ! NU am fost activa in ultimul timp , nu am fost prea activa , soryy !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyMar Apr 14, 2009 8:31 pm

eee poate mai incercam alta data Wink
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyMier Apr 15, 2009 7:06 am

Eu nu am putut , deoarece la acea ora eram la teme si nu puteam renunta Sad ( mama m-a pedepst ca daca nu le fac atunci nu ma va lasa mai apoi ) , doar eu stiu ca Summer a trimis mesaje la toti membrii ca sa intre , asa mi-a zis ea !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyMier Apr 15, 2009 11:04 pm

Si eu am incercat , doar v-am zis intr-un post de mai sus ca incerc sa intru :) ! Totusi , am incercat .
Subiect inchis !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyVin Apr 17, 2009 10:00 pm

Altadata , poate voi propune si eu o chestie , o ora unde chiar pot sa intru ... So , subiect inchis deja !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat EmptyDum Mai 10, 2009 12:31 am

ANUNT : Va rog , membrilor ca sa nu mai comentati degeaba , cand am spus eu subiect inchis , inchis ramane ca sa nu va mai dati voi mari ca ati copiat postarea celui de mai sus !
Sus In jos
Continut sponsorizat





o propunere pt chat Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pt chat   o propunere pt chat Empty

Sus In jos
 
o propunere pt chat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente