ღAllgirlsღ
Romanian Music Awards 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Romanian Music Awards 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Romanian Music Awards

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Romanian Music Awards Empty
MesajSubiect: Romanian Music Awards   Romanian Music Awards EmptyDum Iul 11, 2010 1:21 am

V-ati uitat la Romanian Music Awards ?
Voi pana la ce ora ati stat ? De cine v-a placut cel mai mult .. ?
Sus In jos
adutzabombonik
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutzabombonik


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 25
Location : constanta
Bani : 122
Data de inscriere : 15/07/2010

Romanian Music Awards Empty
MesajSubiect: Re: Romanian Music Awards   Romanian Music Awards EmptyDum Iul 18, 2010 2:00 am

Eu m-am uitat dar am adormit... Very Happy
Sus In jos
 
Romanian Music Awards
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Din culisele MTV Europe Music Awards 2009
» Castigatorii MTV Europe Music Awards 2009
» Adele si LMFAO, campionii nominalizarilor la Billboard Music Awards 2012
» Taylor Swift a scris istorie la Country Music Awards 2009
» Taylor Swift si Michael Jackson cei mai nominalizati la American Music Awards 2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente