ღAllgirlsღ
stilul tau personal - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
stilul tau personal - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 stilul tau personal

In jos 
+17
Micutsa13
Criss şoseţică !
Hypnosis
M.O.
© schnitzel bă
davida
xOxvedetaxOx
Haruki
Barbie :*
Asyutza
Criminal.Mind
-MissTsukkii.
Bittersweet
Flory.Chan
Nirvana.
Sunshine
Chocolate gone Mad
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyMier Apr 08, 2009 4:13 am

Rezumarea primului mesaj :

hmm dupa cum stim cu totii unele persoane nu se incadreaza in nici un stil vestimentar ci au stilul lor propriu de a se imbraca cear fi sa va descrieti putin stilul vostru vestimentar fie ca se incadreaza in cele 6 stiluri fie ca e stilul vostru propriu. incep eu
imi place sa port: haine viu colorate ,pantaloni, accesorii facute manual da nu numai , genti mari cu barete lungi, tenisi etc
urasc sa port: papuci cu toc, chestii care au sclipici
nu prea imi place sa port: fuste (imi plac numai unele fuste mai deosebite) rochii , pantaloni scurti, ochelari de soare, palarii, sepci .
bun acum e randul vostru
Sus In jos

AutorMesaj
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyDum Sept 12, 2010 12:34 am

Eu...de obicei port tenesi sau balerini cu pantaloni de treining de obicei mov sau blugi,fuste cu melte insigne sau stil armata,colanti in dif culori,bluze cu imprimeuri si hanorace,sepci.
Urasc chestiile cu prea mult sclipici si roz,sau pantofi cu toc.
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyMar Sept 14, 2010 4:31 am

Eu am un stil in schimbare.Intr-oi zi imi place sa ma imbrac cumva ...iar in alta altfel....Fiecare zi e o noua incercare pentru blugii mei negrii care nu lipsesc nici-o data de la evenimentele importante din viata mea...
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyJoi Sept 30, 2010 5:32 pm

Karly a scris:
pai am gasit in deichmann niste skati..scrie vty pe ei stilul tau personal - Pagina 2 289835
dar mai sunt si de la globe,osiris sau dc shoes...pacat ca nu am gasit in mall:(

Eu am niste tenesi de la converse si uni de la A. Skate . si 2 perechi de skater de la A . Skate . stilul tau personal - Pagina 2 276917 sunt super :)
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 25
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyMar Ian 10, 2012 7:48 am

Îmi place să port: tricouri negre, blugi, adidaşi, tenişi
Urăsc să port: haine colorate, tocuri, fuste, rochii, accesorii, pantaloni scurţi pe stradă (acasă e OK)
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyDum Iul 01, 2012 3:09 am

Eu port in general, haine mai largi, tricouri largi si lungi, pantaloni colorati si putin mai largi, port si stramti, bluzele le port dupa ce a plouat, si acelea sunt lungi si largi. In picioare de obicei umblu cu tenisi -mai inalti, nu-mi plac cei scurti- sau cu skateri. Gentile mai rar le port, rochiile doar la evenimente mai speciale, la sfarsitul claselor, etc. Si si daca port rochii, am cateva pretenti aici. Pe tocuri nu am umblat niciodata, imi plac tocurile, dar nu m-as vedea pe ele! Platformele ma atrag, da nu cred ca o sa mearga cu ideea asta. Ompincutele le asortez doar la rochii, in rest doar tenisi port ^^.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 25
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 EmptyDum Iul 01, 2012 3:18 am

Citat :
Eu port in general, haine mai largi, tricouri largi si lungi, pantaloni colorati si putin mai largi, port si stramti, bluzele le port dupa ce a plouat, si acelea sunt lungi si largi.
Iubesc combinaţia de bluze sau tricouri largi cu pantaloni strâmţi.
Nu pentru mine, îmi place să văd la altele. rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





stilul tau personal - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: stilul tau personal   stilul tau personal - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
stilul tau personal
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Stilul lui MJ
» Stilul casual
» Stilul elegant
» Stilul crazy look
» Stilul Etno

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente