ღAllgirlsღ
Inna, cu si fara Photoshop (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Inna, cu si fara Photoshop (poze) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Inna, cu si fara Photoshop (poze)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Inna, cu si fara Photoshop (poze) Empty
MesajSubiect: Inna, cu si fara Photoshop (poze)   Inna, cu si fara Photoshop (poze) EmptySam Sept 04, 2010 4:05 am

Inna este `international star`, mai aveati vreo indoiala? Cantareata se aliniaza in randul vedetelor de la Hollywood, care nu ezita sa-si arate adevarata fata, cea nemodificata in Photoshop.

Stafful Innei a postat pe Facebook o poza aranjata in Photoshop si o compara cu varianta originala.

Diferentele nu sunt extraordinare, in afara de cateva umbre, culori mai clare, machiaj mai evident si bronz din mouse.

Deci, cum preferati sa o vedeti pe Inna - photoshopata sau au naturel?
http://poze1.bestmusic.ro/?mmid=47398979fa289828f
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Inna, cu si fara Photoshop (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Inna, cu si fara Photoshop (poze)   Inna, cu si fara Photoshop (poze) EmptySam Sept 04, 2010 4:11 am

Natural . arata mai bine .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Inna, cu si fara Photoshop (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Inna, cu si fara Photoshop (poze)   Inna, cu si fara Photoshop (poze) EmptySam Sept 04, 2010 8:41 am

Nu-mi pasa cum arata .
In prima arata mai bine . Oricum , conteaza cum arata cu adevarat .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inna, cu si fara Photoshop (poze) Empty
MesajSubiect: Re: Inna, cu si fara Photoshop (poze)   Inna, cu si fara Photoshop (poze) Empty

Sus In jos
 
Inna, cu si fara Photoshop (poze)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fara da sau ba
» Cu sau fara ?
» Cu sau fara portal ..
» Arssura-Trup fara suflet
» Telefonul fara fir cu ochii inchisi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente