ღAllgirlsღ
Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala

In jos 
+5
Annie
Barbie :*
Polluted Soul
Criss şoseţică !
Nirvana.
9 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyJoi Sept 09, 2010 10:20 pm

Prima zi de scoala este foare importanta asa ca trebuie sa ne imbracam adecvat .
~Clasic . Va puteti pune o bluza alba si cu o fusta pana la genunchi . Daca vreti puteti sa adaugati la aceasta tinuta si o cravata . Puteti sa va machiati cu negru , dar foarte dicret , ruj reschis , lip-gloss stralucitor , rimel .
~Elegant . Daca vrei sa fi eleganta si sa atragi priviri in prima zi de scoala poti alege o rochie pana la genunchi sau sa treaca putin de genunchi . Ar arata bine daca ar fi rosie , neagra sau alba . Alegeti o geanta mai micuta unde sa iti pui ceva bani si telefonul mobil preferabil de culoarea rochiei sau alegeti dintre culorile de mai sus . Machiajul poate fi alb cu negru sau alb cu rosu ( daca aveti o fusta rosie ) . Ar arata bine daca ati intide albul spre negru ca sa formati intre cele doua culori o nuanta de gri .
~La moda . Puteti sa va puneti niste blugi sau niste pantaloni pana cu talie joasa . O bluza neagra sau alba acoperita cu o jacheta scurta ar arata bine . Daca sunteti in clase mai mari puteti sa va puneti botine cu toc . Tot la acest model puteti sa puneti niste pantaloni mai scurti rupti si niste ghete peste genunchi cu toc sau fata . Machiajul este la alegerea voastra .
~Rebel . Daca vreti sa fiti rebela puteti sa va faceti cateva suvite cu o vopsea de par care se duce la prima spalare . O bluza mai indrazneata cu mesaj s-ar potrivi la aceasta tinuta . Asortati-o cu o geaca de piele mai scurta . Niste pantaloni negri pana rupti s-ar potrivi . Alegeti-va bascheti sau adidasii de culoarea bluzei sau a jachetei . Machiajul este la alegerea voastra . Ca accesorii puteti sa va luati niste cercei in forma de stea sau de inima roz si niste ochelari de soare . Recomandat este modelul acesta : http://www.hypebeast.com/image/2008/06/in4mation-sunglasses-2.jpg .

Succes in prima zi de scoala !
Creat de Poison pentru forumul Allgirls www.allgirlsforum.com ! Nu copiati !
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyJoi Sept 09, 2010 10:34 pm

Pantaloni , bluza , hanorac adidasi;Wink
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyJoi Sept 09, 2010 11:14 pm

Eu o să port nişte jeanşi gri închis, aproape negri, drepţi, tenişi negri, un tricou, o geacă gri deschis şi o eşarfă neagră xD
o ţinută obişnuită, nu vreau să atrag atenţia cu nimic =.="
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyJoi Sept 09, 2010 11:59 pm

Dragut Chrys:)
Editat de Poison - Fa posturi mai lungi .
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyVin Sept 10, 2010 1:12 am

Eu o sa ma imbrac cu ceva la moda, dar totusi elegant
Balerini, blugi negri sau albastri inca nu m-am decis, un tricou mov elegant si un bolerou tot mov, iar in par imi pun o fundita sau o clema cu o floare
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyVin Sept 10, 2010 8:49 am

Cublugi negrii,o bluza alba si o cravata neagra.O curea sei-stralucitoare.Cizme negre,ma tund intre timp si cred ca o sa arat destul de bine.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptySam Sept 11, 2010 10:08 pm

Eu ma voi imbraca in blugi o bluza roz cu negru si un hanorac .
E destul de frig ... brr .
Si o sa imi pun Reebok din Olanda 👀
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptySam Sept 11, 2010 10:21 pm

Eu ma gandeam la bugi, skati,tricou negru si un hanorac...Am si eu o intrebare...voi va luati ghiozdanul in prima zi de scoala sau va luati doar un carnetzel?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptySam Sept 11, 2010 10:43 pm

Si eu vroiam sa intreb asta
cred ca imi iau doar un carnetel
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptySam Sept 11, 2010 10:56 pm

Eu imi iau o geanta de la nike . si o mapa sa imi bag cartile:))
Sus In jos
adutza2000
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutza2000


Numarul mesajelor : 270
Varsta : 23
Bani : 226
Data de inscriere : 09/09/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyDum Sept 12, 2010 12:18 am

Niste colanti in dungi,o fusta de blubi,tenesi negri si o bluza alba. Very Happy
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptyMar Sept 14, 2010 4:27 am

Ei bine,am avut noroc cu tinuta asta.Cea mai buna prietena a admirat-o iar un coleg care...ei bine inseamna destul de mult pentru mine....mi-a adirat-o din nou.A fost o zi super. Very Happy
Sus In jos
manuela
-None
-None
manuela


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 13
Data de inscriere : 06/11/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptySam Noi 06, 2010 6:19 am

imi place la nebunie ultimul stil.....rebel....foarte tare.....am trecut de prima zi de sc dar poate ma voi imbraca luni asa:x
Sus In jos
adryan94
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adryan94


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Bani : 145
Data de inscriere : 19/11/2010

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  EmptySam Noi 20, 2010 6:07 am

da bune tintute pt voi :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala    Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala  Empty

Sus In jos
 
Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prima zi de scoala ...
» Cum a fost prima zi de scoala ?
» Cu ce sa ma imbrac ?
» Cu ce sa ma imbrac 1 ?
» Prima tema allgirls !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente