ღAllgirlsღ
Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort Empty
MesajSubiect: Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort   Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort EmptyDum Sept 19, 2010 2:23 am

Michael Jackson era convins de faptul ca toate acuzatiile de pedofilie care i s-au adus au ascuns de fapt dorinta oamenilor de a-l vedea mort.

Mama megastarului, Katherine Jackson, a dezvaluit:

`Mi-a spus de multe ori ca simte ca oamenii vor ca el nu sa nu mai fie. Mi-a marturisit acest lucru de multe ori, de aceea cred ca stia el ceva`.

Zvonurile malitioase despre Michael privind molestarea copiilor s-au dovedit a fi nefondate, intrucat nu s-au gasit niciodata dovezi care sa dovedeasca intr-un fel sau altul comportamentul deviant al artistului.

`S-a dovedit ca au fost minciuni, de cand primul copil a declarat deschis ca acuzatiile sunt false. Ele au venit din partea unor persoane rele si lacome`, a continuat doamna Jackson.

Cat despre medicul personal al artistului, Dr Conrad Murray, Katherine crede ca a fost intr-adevar vinovat pentru sfarsitul fiului ei.

`Sigur ca moartea ar fi putut fi prevenita, din acest motiv avea propriul sau doctor, pentru a-l supraveghea. Insa Murray l-a neglijat`, este de parere mama regretatului star.

Katherine Jackson este inca determinata sa afle ce s-a intamplat in noaptea in care regele pop a murit:

`Singurul lucru pe care doresc sa il aflu acum este adevarul despre lucrurile intamplate in acea noapte`, a conchis Katherine.
Sus In jos
 
Michael Jackson credea ca oamenii il vor mort
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Michael Jackson ureaza `Craciun fericit!` de pe o noua compilatie Jackson 5
» Melodia This is It Michael Jackson
» Michael Jackson, refugiat in Irlanda
» Michael Jackson, acuzat de sinucidere
» Revista Michael Jackson

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente