ღAllgirlsღ
Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu

In jos 
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu Empty
MesajSubiect: Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu   Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu EmptyDum Sept 19, 2010 2:24 am

Katy Perry a dat semne inca din adolescenta ca va deveni o mare vedeta, prin talentul si personalitatea ei salbatica.

Colegii de clasa ai artistei spun ca nu s-au mirat deloc sa o vada pe primele pagini ale publicatiilor de presa:

`Pot sa vorbesc in numele intregii clase cand spun ca toti stiam ca are un dar, asa ca nu am fost surprinsi cand a devenit celebra. Nu toata lumea poate sa se laude ca a cunoscut pe cineva atat de faimos, insa eu am stiut de cand eram mult mai tinar ca ea este un star in devenire`, a declarat Shane, un fost coleg al cunoscutei Katy Perry.

Shane s-a simtit stanjenit in timpul unui concert sustinut de cantareata la liceul din Dos Pueblos, cand aceasta a spus tuturor ca barbatul i-a refuzat avansurile pe vremea cand erau in aceeasi clasa:

`Tu erai cel mai popular baiat din clasa!N-ai vrut niciodata sa iesi cu mine, ai ales-o pe Amanda Wayne. Buna alegere, dragule. O sa dedic urmatoarea melodiei lui Shane Lopes`, a spus Katy in fata tuturor.

Si asta nu e tot. Titlul piesei pe care Katy a dedicat-o tanarului este `You`re So Gay`!

Shane recunoaste ca nu s-a simtit excelent in urma momentului si ca nu isi aminteste sa fi primit vreo invitatie de la diva:

`Toata povestea e putin inventata. Niciodata nu am avut sentimentul ca ea ma place, intotdeauna am fost buni prieteni. Cred ca a fost pur si simplu de dragul distractiei si a gasit aceasta replica pentru a-si anunta urmatorul cantec facandu-ma pe mine de ras`, spune Shane.

`Nu ma asteptam la asa ceva, insa nu ma surprinde pentru ca aceasta este personalitatea ei. Intotdeauna a fost colerica si amuzanta. Nu s-a schimbat deloc`, a conchis barbatul.
Sus In jos
 
Katy Perry s-a razbunat pe un fost coleg de liceu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Katy Perry si-a vandut apartamentul din New York
» Katy Perry, acuzata de plagiat
» Katy Perry, din nou 'number one' in topul Billboard
» Katy Perry E.T, locul 1 in Top Hot 100 Billboard
» Katy Perry, deja insarcinata?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente