ღAllgirlsღ
Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) EmptySam Oct 02, 2010 5:44 am

Lady Gaga si-a facut aseara aparitia intr-un bar modest din New York, imbracata doar intr-o 'pelerina' facuta din par si o pereche de ciorapi-plasa.

Potrivit dailymail.co.uk, cantareata a venit inopinat in pub-ul Oak Room, a cantat trei piese si apoi a plecat:

`Nu au fost bilete disponibile pentru vanzare, a interpretat trei cantece sub forma unui recital-surpriza intrucat este prietena cu muzicianul care canta in bar miercurea, Brian Newman`, a declarat un purtator de cuvant al barului pentru MailOnline.

`A stat aproximativ o ora, insa nu am avut voie sa facem poze. Echipa ei a fost pe faza si a oprit orice tentativa de fotografiere`, a adaugat sursa.

Pub-ul si-a updatat si pagina de Twitter cu ocazia sosirii artistei, unde a postat un mesaj care anunta vizita importanta.

Tinuta ei salbatica, de tip 'femeie a cavernei', a fost o creatie Armani, casa de moda pe care Gaga a ales-o mai nou pentru a-i crea noile aparitii vestimentare.

Designerul va responsabil cu intreaga garderoba a artistei pentru turneul 'Monster Ball' din decembrie.
Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) ?mmid=01a3b9c56bd835f0d
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) EmptySam Oct 02, 2010 7:07 am

N.are minte . Saraca . :)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) EmptySam Oct 02, 2010 9:09 pm

Se imbraca din ce in ce mai bizar .
... in ultimul timp
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) EmptySam Oct 09, 2010 4:39 am

Asta este Lady Gaga
Sus In jos
stars_4_all
-None
-None
stars_4_all


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 26
Location : Buzau
Bani : 23
Data de inscriere : 09/09/2010

Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) EmptyVin Oct 15, 2010 7:00 am

Fata asta e o ciudata.
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) EmptyMar Oct 19, 2010 1:36 am

ahhh doar este gaga. eu totusi o admir x]
pentru ca este ceea ce este
si nu o noua vedeta clona care copiaza pe altele :-j
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)   Lady Gaga s-a imbracat in par (foto) Empty

Sus In jos
 
Lady Gaga s-a imbracat in par (foto)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Barack Obama a `imbracat-o` pe Lady Gaga
» Lady Gaga, prinsa de san de o fana (foto)
» <Lady Gaga>
» Biografie Lady Gaga
» Lady gaga - you and i video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente