ღAllgirlsღ
Cea mai " frumoasa " ora 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cea mai " frumoasa " ora 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cea mai " frumoasa " ora

In jos 
+2
Barbie :*
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyVin Noi 05, 2010 5:48 am

Cred ca va dati seama la ce ma refer .
Ma leg de orele in care profu e foarte intelegator , te lasa sa copii , nu urla , te lasa in pace dak nu ti-ai invatat .
Enumerati aici :)
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyVin Noi 05, 2010 6:31 am

profu de fizica scriem cate 4 pagini intr-o ora, inainte de lucrare facem 2 ore de ,,problemuci" asa le zice el la probleme, scoate numa fete la tabla sa le rezolve, si le da 1 punct la lucrare. Pe fete le lasa sa copieze doar cand e prea evident le zice ,,puisoru tati inchide caietu", iar cand ii prinde pe baieti le zice ,ba individ inchide caietu si da lucrarea" o semneaza sii ii da 1
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyVin Noi 05, 2010 9:15 pm

noi n-avem aşa ceva rade cu lacrimi
hai să zic că la chimie iei note mari uşor pt că suntem clasă de uman, dar tot tre să înveţi şi dacă nu şti îţi pune ce notă meriţi :-??
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyVin Noi 05, 2010 9:40 pm

si eu sunt tot la clasa de Uman, si e destul de usor da tot ai de invatat
da dintre toti profi la noi cel de fizica e cel mai tare
si mai e si profa de biologie (ii sotia lu profu de fizica) care nu ne asculta numa da lucrare, dar inainte sa scriem ne zice jumatate din rezolvare
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyVin Noi 05, 2010 11:35 pm

pai la noi este desenul ..ne pune 10 pe degeaba si n-e lasa sa facem ce vrem...si la germana profa mi-a pus 10 in catalog ca am luat la testul initial 5.rade cu lacrimi
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptySam Noi 06, 2010 12:03 am

La mn ar fi geografia , cu clasa asta noua nu se poate asculta , iar la test se poate copia usor , ca doar , eu imi iau manualu numai la teste si il am pe Jeffrey la nevoie in spate .
Si cand preda , noi mancam si radem .
Muzica e usoara si tre sa cantam , nu sa facem note , etc . E usor si daca zici ca nu ai voce nu te pune sa canti .
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptySam Noi 06, 2010 1:00 am

Si la noi e geografia, la testul initial am copiat cu totii si nu nea zis nimic. Mai e si la franceza si fizica.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyDum Noi 07, 2010 1:36 am

Heh'
Noi copiem la toate testele la geografie , nu numai la testul initial ;.
Sandel ( profu ) e usor de pacalit , mai ales ca e bosorog =))
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyDum Noi 07, 2010 5:45 am

Eu am zis ca am copiat doar la testul initial pt ca doar ala l-am dat.rade cu lacrimi
Sus In jos
adryan94
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adryan94


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Bani : 145
Data de inscriere : 19/11/2010

Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora EmptyVin Noi 19, 2010 9:04 am

pt mine nu exista rade cu lacrimi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cea mai " frumoasa " ora Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai " frumoasa " ora   Cea mai " frumoasa " ora Empty

Sus In jos
 
Cea mai " frumoasa " ora
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o poezie....
» O primavara frumoasa !
» Cea mai frumoasa parte din tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente