ღAllgirlsღ
Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool

In jos 
+4
Polluted Soul
MsMouse [:S]
Minnism
Nirvana.
8 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptySam Noi 06, 2010 11:54 pm

Am deschis acest subiect pt a va afla parerea despre fetele care au telefoane sau mp4 foarte scumpe , si le arata in public , iar toata lumea le indrageste .
Am intalnit si eu astfel de " specimene " , care mai de care , dar voi ce parere aveti ?
Sus In jos
Minnism
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Minnism


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 29
Location : Eforie Sud
Bani : 513
Data de inscriere : 17/01/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyLun Noi 08, 2010 8:33 pm

Sincer nu au ce face,pe mine nu ma incalzeste cu nimic astfel de actiuni
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptySam Noi 13, 2010 10:15 pm

Numai mataitele si cele care vor sa se lauda poarta asta ceva .
Nu pot suporta acele persoane .
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyMier Noi 17, 2010 7:59 am

ohh well...cand ai, ai...asta e...nu ai ce face...cand ai posibilitati, iti permiti aparate scumpe si sofisticate...si doar nu e sa le tii sa nu le vada nimeni...show off ca doar ai cu ce ;] nu ai ce-i face..asa e peste tot
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyMier Dec 22, 2010 9:33 pm

mie nu-mi pasă ce au alţii şi nici nu-mi trebuie ceva foarte scump pt că am un talent extraordinar de a distruge lucrurile
dar trebuie neapărat să-mi iau un mp4 pt că, guess what, l-am stricat -.-
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 12:12 am

Nu suport fitosii. De vorbit as vorbi..dar nu ii suport si nu ma dau in vant dupa un telefon de cateva miliarde.. .
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:40 am

Eh , nici chiar asa .
Sau ca in chestia aia de la mondenii : Fata , am telefon de 20 de milioane si credit 0 >.< .
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:44 am

Pai nu am o parere prea buna deoarece de ce sa te lauzi daca ai ceva nou si scump!!Mai degraba taci acolo in banca ta!!
Uff eu m-am saturat de specimene de astea am in clasa niste fetisoare de genul asta!
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:45 am

E..ziceam si eu asa..ce telefon ar costa atata? Vedetele ar da daca ar costa rade cu lacrimi

off: ancutica, mi-ai luat-o inainte rade cu lacrimi
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:46 am

Mai ales ce se lauda cu haine!!!Fac la mine...iti place am primito din Palestina rade cu lacrimi
Uff!!Ce plozii!!
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:48 am

Colega mea este asa. Este fitoasa...nu zice de haine, dar ea e fata de politist si.... .
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:51 am

Si eu am asa una !!
Dar mai am una care are parinti in Ilalia si orice are zice ca e de la Roma ,Milano....e naaa!!Si eu acel obiect lam vazut si la magazinele din oras! Wink
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyJoi Dec 23, 2010 5:58 am

Fite..fite..fite. Asta e. trebuie sa ii acceptam si asa:), nu?
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyVin Noi 25, 2011 7:09 am

si presupun ca asemenea "modeste" au 13 Laughing
tipic.
oricum, eu la anii aia abia stiam ce-i aia telefon mobil.

nu tin minte sa ma fi laudat vreodata cu asa ceva. mi se pare tampit.. dar ma rog, mai exista. de fapt, ce nu exista pe la noi?
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool EmptyMier Noi 30, 2011 10:47 pm

Am avut un Ipod dala nano sau ceva de genu , si mi la furat cineva rade cu lacrimi de atunci am lucruri destule de ieftine , la telefoane e ... buba ca le stric in macsim 6 luni ;D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty
MesajSubiect: Re: Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool   Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool Empty

Sus In jos
 
Mp4 si telefoanele de firma- ceva cool
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Telefoanele noastre
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Galerie : GRAPICHS
» Cate ceva despre geniile modei
» Adidasi de firma :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente