ღAllgirlsღ
Sarbatoarea Craciun 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Sarbatoarea Craciun 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Sarbatoarea Craciun

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Sarbatoarea Craciun Empty
MesajSubiect: Sarbatoarea Craciun   Sarbatoarea Craciun EmptyJoi Noi 11, 2010 5:12 am

Toti stiu ca Mos Craciun este batran cu barba alba si lunga, imbracat in rosu si imparte jucarii copiilor cuminti si la cei rai le da carbune
Ce parere aveti voi despre asta?
Craciunul si-a schimbat simbolitatea, acuma este mai mult vorba de Mos Craciun si de cadouri nu despre nasterea lui Iisus Hristos
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Sarbatoarea Craciun Empty
MesajSubiect: Re: Sarbatoarea Craciun   Sarbatoarea Craciun EmptyJoi Noi 11, 2010 8:04 am

Craciunul a devenit atat de popular din cauza Mosului care este atat de popular in lumea copiilor . Cred ca acum si unii adulti se mai gandesc ca mai exista asa ceva .
Marog , acum nu toata lumea e Crestina , se duc la biserica , asa ca ...
Sus In jos
 
Sarbatoarea Craciun
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce ai primit de Craciun ( 2010 ) ?
» Ce ati primit de Craciun 2009 ?
» Cadou de Craciun 2009
» Camera de Craciun
» Ce va doriti de Craciun ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente