ღAllgirlsღ
Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptyVin Dec 10, 2010 10:08 pm

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Miley-Cyrus--filmata-inhaland-plante-halucinogene--video-

Miley Cyrus a starnit un scandal masiv in media dupa ce a fost filmata inhaland plante halucinogene alaturi de un grup de prieteni.

Vedeta din Hannah Montana, care a implinit 18 ani luna trecuta, a aparut pe internet fumand o planta entobotanica Salvie, ilegala in Delaware, SUA, care produce stari asemanatoare cu cele provocate de controversata marijuana.

Miley poate fi vazuta cum rade fara oprire in starea de euforie, intreband intr-una daca "a luat-o razna” si confundand unul din baietii din gasca cu fostul sau iubit, Liam Hemsworth.

Pana la urma, vedeta se tolaneste pe canapea si nu-si mai poate opri hohotele de ras, spunandu-le amicilor:

`Ohh, imi pierd mintile. Incep sa fac o calatorie ciudata. Asta e cumva sosia lui Liam dar ce naiba?E cumva iubitul meu? Dumnezeule, seamana atat de bine cu Liam`.

Apoi, o intreaba pe domnisoara care o filmeaza:

`Dumnezeule, esti chiar asa de ciudata cum cred eu ca esti in momentul asta?`.

Cand filmuletul de incheie, Miley deja vorbeste incoerent, iar amica ei o avertizeaza:

`O sa te scapi pe tine cand o sa vezi inregistrarea asta`.

Desi Salvia este in continuare legala in California, ea a fost interzisa in Delaware in anul 2006 dupa ce adolescentul Brett Chidester s-a sinucis in urma consumarii ei.

Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptySam Dec 11, 2010 12:03 am

uau nu credeam ca o sa ajunga aici
Sus In jos
adutzabombonik
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutzabombonik


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 25
Location : constanta
Bani : 122
Data de inscriere : 15/07/2010

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptySam Dec 11, 2010 12:25 am

E cam ciudata si nu imi prea place de ea .....Ati auzit ca si-a facut tatuaj in ureche?scria "LOVE"
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptySam Dec 11, 2010 12:37 am

Da , are un tatuaj .
Fata asta devine din ce in ce mai weird pe zi ce trece
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptySam Dec 11, 2010 4:13 am

Wow...am vazut filmuletul:O
Chiar ea e Miley...?E foarte ciudata..lol...
Sus In jos
adutzabombonik
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
adutzabombonik


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 25
Location : constanta
Bani : 122
Data de inscriere : 15/07/2010

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptySam Dec 11, 2010 5:11 am

Nu mai am ce ii spune decat:"Bai zuzo nu te mai droga" rade cu lacrimi
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene EmptyMier Dec 22, 2010 3:25 am

De ce este ea in stare.....nici nu ati crede.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty
MesajSubiect: Re: Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene   Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene Empty

Sus In jos
 
Miley Cyrus, filmata inhaland plante halucinogene
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Miley Cyrus ?
» Miley Cyrus s-a despartit de Liam Hemsworth
» Miley Cyrus Who Owns My Heart videoclip
» Miley Cyrus s-a impacat cu Liam Hemsworth
»  Miley Cyrus şi-a tatuat urechea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente