ღAllgirlsღ
Puya, mai sarac cu 5000 de euro 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Puya, mai sarac cu 5000 de euro 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Puya, mai sarac cu 5000 de euro

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Puya, mai sarac cu 5000 de euro Empty
MesajSubiect: Puya, mai sarac cu 5000 de euro   Puya, mai sarac cu 5000 de euro EmptySam Dec 18, 2010 1:15 am

Puya si-a pierdut aparatura pentru concerte, precum si un laptop si cateva tinute, in parcarea clubului Bamboo din Bucuresti.

Totul a inceput in urma cu o saptamana in parcarea clubului Bamboo, locatie unde artistul a ajuns cu un taxi.

Pentru ca stationa doar cateva minute si era extrem de grabit, el l-a rugat pe paznicul parcarii sa mute bagajul aflat in taxi in portbagajul unui Mercedes, autoturismul unui amic care, ulterior, urma sa il duca pe Puya la aeroport.

Numai ca acesta a confundat masinile si a transferat hainele, aparatura si laptop-ul lui Puya intr-un alt autoturism, tot Mercedes, pe care tot el il parcase chiar el in curtea interioara.

Asa se face ca soferul masinii in care fusesera incarcate bunurile artistului a plecat fara sa stie ce transporta in portbagaj, iar Puya s-a trezit fara sculele de concert, hainele si laptop pe care se aflau piesele lui, unele aflate in lucru.

`Ofer recompensa substantiala. Astept informatii si pe adresa amy@musicexpert.ro. Cel care se ocupa de camerele de supraveghere de la club nu este in tara momentan ca sa vedem clar despre ce masina este vorba de aceea apelam la bunavointa soferului norocos pentru ca pana atunci noi avem spectacole, iar aparatura ne este absolut necesara`, a declarat Puya pentru CANCAN.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Puya, mai sarac cu 5000 de euro Empty
MesajSubiect: Re: Puya, mai sarac cu 5000 de euro   Puya, mai sarac cu 5000 de euro EmptySam Dec 18, 2010 8:13 am

Nah saracu, se intampla si din astea
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Puya, mai sarac cu 5000 de euro Empty
MesajSubiect: Re: Puya, mai sarac cu 5000 de euro   Puya, mai sarac cu 5000 de euro EmptyMier Dec 22, 2010 3:21 am

Mie nu imi place de el..dace nu imi pasa.. .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Puya, mai sarac cu 5000 de euro Empty
MesajSubiect: Re: Puya, mai sarac cu 5000 de euro   Puya, mai sarac cu 5000 de euro Empty

Sus In jos
 
Puya, mai sarac cu 5000 de euro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biografie Puya
» 5000 de mesaje si 500 de subiecte !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente