ღAllgirlsღ
Katy Perry, maestra a magiei in dormitor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Katy Perry, maestra a magiei in dormitor 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Katy Perry, maestra a magiei in dormitor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Katy Perry, maestra a magiei in dormitor Empty
MesajSubiect: Katy Perry, maestra a magiei in dormitor   Katy Perry, maestra a magiei in dormitor EmptyJoi Dec 23, 2010 8:05 am

Katy Perry a dezvaluit curand ca recurge la trucuri magice pentru a-si tine proaspatul sot, Russell Brand, fericit.

Cantareata recunoaste ca nu a fost usor sa-si transforme partenerul din afemeiat in baiat "de casa”, prin urmare este nevoita sa faca eforturi constante de a-l tine multumit in asternuturi.

`Am secretele mele si cateva trucuri magice la care recurg, bineinteles. Nu pot sa impartasesc cu voi pentru ca le vor afla toate fetele. Sa spunem doar ca nu sunt deloc timida. Si nu port niciodata pantaloni scurti. Niciodata`.

Frumoasa bruneta mai spune ca isi programeaza cu atentie orarul incarcat, astfel incat sa aiba timp pe care sa-l petreaca alaturi de Russell:

`Intotdeauna ma asigur ca am timp pentru el. Suntem amandoi foarte ocupati, munca noastra inseamna o mare parte din viata. Asa ca nu uit sa fac loc si de cate o pauza. Am week-end-uri pentru Russ si week-end-uri pentru prietenii mei. Niciunul din noi nu vrem sa ne pierdem in celebritate`.
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Katy Perry, maestra a magiei in dormitor Empty
MesajSubiect: Re: Katy Perry, maestra a magiei in dormitor   Katy Perry, maestra a magiei in dormitor EmptyJoi Dec 23, 2010 8:07 am

Bravoo ei!E bine ca la facut baiat de casa!Decat sa umble pe la altele!
Sus In jos
 
Katy Perry, maestra a magiei in dormitor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Katy Perry, din nou 'number one' in topul Billboard
» Katy Perry, acuzata de plagiat
» Katy Perry lanseaza un album unplugged
» Katy Perry E.T, locul 1 in Top Hot 100 Billboard
» Katy Perry, deja insarcinata?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente