ღAllgirlsღ
Elevi de nota 10 - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Elevi de nota 10 - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Elevi de nota 10

In jos 
+11
Locust
Dootzy.HgS
Inque~
InnocentKid
Laurika
Nyappy-chan
Dark Angel
Ancutica
Minnism
Nirvana.
Barbie :*
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Elevi de nota 10 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Elevi de nota 10   Elevi de nota 10 - Pagina 2 EmptyLun Ian 03, 2011 11:57 pm

Rezumarea primului mesaj :

Deci... Ma uitam si eu prin suiectul asta si am si eu o curiozitate.... Cum puteti invata sa aveti numai note de la 8 in sus, eu nu ma stresez cu scoala, chiar nu imi pasa de ea, vreau doar sa ma distrez. De aceea nu pot intelege cum puteti voi invata atata? Cat timp acordati invatatului?
Sus In jos

AutorMesaj
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 25
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Elevi de nota 10 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Elevi de nota 10   Elevi de nota 10 - Pagina 2 EmptyVin Mai 04, 2012 9:00 am

Eu cred că este plăcut să înveţi, dar metoda pe care o folosesc la şcoală este greşită.
De ex la istorie, profesoara ne povesteşte uneori lucruri suplimentare pe care le reţin mult mai bine decât materia însăşi. Cred că este o idee bună să ne prezinte totul oral, şi nu să scriem câte 10 pagini de caiet. Nothing
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Elevi de nota 10 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Elevi de nota 10   Elevi de nota 10 - Pagina 2 EmptyMar Iul 03, 2012 9:03 am

Eh , si scoala asta ce face din noi rade cu lacrimi , pai nu ma omor cu invatatul deloc , dar nici nu sa am numai 4 si 3 , ca ma fac de ras mai sunt si fata , ce dracu sa fac eu in viata daca am notele astea de ep acum :) ?
Well , mai deschid si eu cartea pe la mate , si pe la engleza , dar la romana si la restul mno , nu e voie Laughing , dar am note bunicele ! Si tin minte usor anumite chesti , gen la teza de la romana de pe semestrul 2 am stat toata ziua pe calculator si cand am dat teza am luat 8 rade cu lacrimi fara sa ma uit p' notite deloc >:) !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Elevi de nota 10 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Elevi de nota 10   Elevi de nota 10 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Elevi de nota 10
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Da o nota varstei
» Cum reactionezi la o nota rea ?
» Da o nota vremii
» Da o nota melodiei de mai sus...
» Da o nota propozitiei .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente