ღAllgirlsღ
Argint negru 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Argint negru 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Argint negru

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
02gold23
ßõþöç
ßõþöç
02gold23


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 28
Location : Acilea!
Bani : 20
Data de inscriere : 04/02/2011

Argint negru Empty
MesajSubiect: Argint negru   Argint negru EmptyVin Feb 04, 2011 8:21 am

ooc: Ce-mi place pomul asta!

bic:
O sa-ti fie dor de castel! O sa-ti fie dor sa fii servit!
Ultimele cuvinte ale tatalui meu imi rasunau si acum in minte. Plecasem de o saptamana din tinuturile natale si abia acum gasisem un aparatment pe pplecul meu. Cand am decshis usa am ramas plecut surprins. Era...albastru.




ooc: Si asa era mobilat:
Biroul
Baia
Livingul
Bucataria
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Argint negru Empty
MesajSubiect: Re: Argint negru   Argint negru EmptyMier Feb 16, 2011 7:24 am

Bat la usa noului vecin.
Sus In jos
 
Argint negru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alb si Negru

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Locuinte-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente