ღAllgirlsღ
Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyJoi Feb 10, 2011 7:23 am

Este inca iarna dar vremea a inceput sa se incalzeasca usor si parca au aparut mici modificari in imbracamintea de zi cu zi.Voi cum va mai imbracati in zilele din Februarie? :)
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyJoi Feb 10, 2011 8:01 am

jeansi sau colanti cu fusta/pantaloni scurti
bluza mai subtie (am renuntat la alea pe gat)
si geaca tip aviator
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyJoi Feb 10, 2011 8:08 am

Interesant Barbie,dar nu ti-a fost frig cu colanti si pantaloni scurti?Ca am avut si eu ideea asta dar ma gandeam la vreme:D
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyVin Feb 11, 2011 3:49 am

Nu mi-a fost frig ca nu e ger afara, s-a mai domolit vremea
Desi acuma in orasul meu e lapovita
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyVin Feb 11, 2011 6:01 am

Aaa...ca si eu am vrut colanti cu pantaloni scurti dar mi s-a parut ciudat sa ies asa pe strada fiind inca iarna..
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptySam Feb 12, 2011 12:35 am

Am reinceput sa port shoes-ii mei preferati ( cei negrii cu albastru ) , nu mai port caciula , esarfe mai subtiri si tricouri :> .
Sunt putine schimbari , dar sunt sigura ca in martie voi inlocui geaca :>
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptySam Feb 12, 2011 4:02 am

Si eu am inceput sa port bluze mai subtiri:D
Sus In jos
MsMouse [:S]
ßõþöç
ßõþöç
MsMouse [:S]


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Bani : 71
Data de inscriere : 14/10/2010

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyMar Mar 01, 2011 9:15 am

aaaaaa....eu nu am facut nici o schimbare...toata iarna am umblat cu tricouri sau maieuri si niste camasi sau hanorace peste, blugi, skaterii...si acum port acelasi palton rosu cu negru in carouri care l-am purtat toata iarna..aceeasi caciula..am schimbat doar esarfa fiindca pe cealalta am pierdut-o rade cu lacrimi
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa EmptyVin Apr 08, 2011 9:06 pm

Camd ma duceam iarna la scoala ma imbracam subtire.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty
MesajSubiect: Re: Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa   Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa Empty

Sus In jos
 
Imbracamintea din zilele de iarna capricioasa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imbracamintea de zi-cu-zi
» sezonul toamna-iarna 2008-2009
» Vacanta de iarna
» Pentru ca a venit iarna ..
» Tendinte toamna-iarna 2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente