ღAllgirlsღ
Hey :x 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Hey :x 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Hey :x

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Laurika
ßõþöç
ßõþöç
Laurika


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 26
Location : Vs
Bani : 63
Data de inscriere : 16/02/2011

Hey :x Empty
MesajSubiect: Hey :x   Hey :x EmptyJoi Feb 17, 2011 7:39 pm

Buna, am ajuns si eu pe aici sa ma prezint. So. Ma numesc Laura-Maria, dar prefer sa mi se spuna laura, din cauza ca am avut cateva probleme cu al doilea nume, care ma cam enerveaza. Am 13 ani...si numar zilele pana la ziua mea, adica pe 20 eptembrie cand fac 14 ani. Locuiesc in judetul vaslui, barlad si invat la Col.Nat.Gheorghe Rosca Codreanu, in clasa a 7-a. Imi place sa stau pe forumuri...cred ca de acum am devenit dependenta de ele :lol: nu prea stau nici macar o zi fara sa intru. Imi place sa scriu povesti...fic-uri, ati prins ideea...uneori imi place sa fac karaoke dar doar singura. Majoritatea melodiilor pe care le ascult sunt triste, lente, sanu ziceti ca m-am tacanit ca nu e asa, pentru ca astea imi place, de aceea si povstile mele sunt drame... :lol:
Ador rpg-urile...am inceput in vara sa criu la un rpg si m-am distrat asa ca am continuat. Acum am propriul forum tip rpg...pe care intru mai mereu, deci cred ca am inceput sa sec lumea la cap, ca ii tot intreb daca posteaza si ei nu prea au chef de mine. Mda...cum am zis, uneori unii nu au chef de mine.Cel putin asta cred eu. Urasc....stai, ce urasc, ar fi ciudat, sa va zic ca urasc cam tot. Mai bine zis...pe o persoana anume, insa nu va pot spune. Very Happy Nu imi place cand unii isi bat jos de mine, se folosesc si apoi bye bye. Cand sunt indiferenti si pur si simplu nu le mai pasa, si tie iti pasa. Suni o zi intreaga sa afli ceva de ei, si ei cred ca nu iti pasa. Cand te jicnesc si te fac sa te simti rau, sa plangi si aste chestii. dar vroba aia: prietenul te face sa si plani si sa suferi din cauza lui. In fine , mi-am dat seama intr-o zi, ca am suferit prea mult pentru anumite persoanne, si acum imi dau seama ca numai simt nimic , cand imi spun unele lucruri.Trecand peste asta...nici nu stiu ce sa va mai spun.
Imi place sa ma dau cu rolele, sunt/...cum zice lumea, multifunctionala, ca fac 14 lucruri in acelasi timp doar ca sa le termin mai repede. Am o problema cand beau fanta de struguri./ :lol: conferinte nebune, va prapaditi de ras cu mine.
Vorbesc la telefon cam 2-3 ore in continu :lol: cand ma apuc sa vorbesc nu va mai las deloc, decat daca aveti noroc sa vina mama :lol:
Imi place sa dau petreceri in pijamale cu verisoara mea, deci parca ar fi revelion.
Asa...ce mai urasc eu : persoanele cu fitze, proste, ididoate, care incep sa te injure ca l-ai atins pe umar... Wink credeti-ma sunt si astefel de persoane. Uneori cand incerc sa repar o greseala...dau intr-una si mai mare :-l Am regretat multe lucruri candva si numai vreau sa o fac nicicodata.
Cand sunt trista, am o stare rea, ascult muzica si as vrea sa am pe cineva care sa ma ascute, dar nimeni nu o face....si :-" asa, am o pisica pe nume Crina, dar sa vva zis, defapt e motan :lol: asa si este cel mai bun prieten al meu. Pisicu. Razz
Cam atata despre mine...altceva, nici numai stiu ce a mai scriu. Laurixiss
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Hey :x Empty
MesajSubiect: Re: Hey :x   Hey :x EmptySam Feb 19, 2011 1:02 am

O super prezentare
Bun venit pe forum
Have fun
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Hey :x Empty
MesajSubiect: Re: Hey :x   Hey :x EmptySam Feb 19, 2011 5:23 am

Bine ai venit!!
Imi place prezentarea ta!Nota 10! :aplauda:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Hey :x Empty
MesajSubiect: Re: Hey :x   Hey :x EmptySam Feb 19, 2011 6:54 am

Heyyaa >Very Happy< ma bucur ca postezi pe forum , welcome .
And have fun Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey :x Empty
MesajSubiect: Re: Hey :x   Hey :x Empty

Sus In jos
 
Hey :x
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente