ღAllgirlsღ
Probleme/Neclaritati 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Probleme/Neclaritati 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Probleme/Neclaritati

In jos 
+2
Diavola
Dark Angel
6 participanți
AutorMesaj
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyVin Apr 01, 2011 6:02 am

Orice problema pe care o aveti, sau orice neclaritate o puteti pune aici, iar cineva din staff o sa va ajute.
Sus In jos
Diavola
ßõþöç
ßõþöç
Diavola


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 25
Bani : 3
Data de inscriere : 19/05/2012

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMier Mai 23, 2012 3:22 am

Buna.. nu e tocmai o neclarite rade cu lacrimi)
Nu am gasit topicul cu sugestii.. si l-am cautat ceva.. dar tot nu-l gasesc, insa o s-o spun aici.. sper sa nu supar pe nimeni, mai ales ca nu e cine stie ce idee..
Cand comentez un subiect nu-mi apare ca l-am comentat sau nu.. ma refer la o mica chestie ca am postat in acel subiect.. Se poate face ceva sa se puna? Adica.. am vazut ca sunt ficuri, iar eu daca citesc ma ghidez mai mult dupa acel "semn"ca am comentat la el..
Sper ca nu am suparat pe cineva si imi pare rau ca nu am gasit topicul potrivit.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMier Mai 23, 2012 3:43 am

Nu exista. Insa daca te uiti iti arata nick-ul in partea dreapta, asta doar pana comenteaza si alta persoana in topic. Si nici nu stiu daca se poate pune ceva. Nu stiu daca dispune forumul de astfel de optiune. Dar asteptam sa raspunda si admina.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMier Mai 23, 2012 4:50 am

Sanara , imi poti trimite te rog un Print-screen ca sa vad problema mai bine ?
Poate exista totusi o solutie :)
Sus In jos
Diavola
ßõþöç
ßõþöç
Diavola


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 25
Bani : 3
Data de inscriere : 19/05/2012

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMier Mai 23, 2012 6:59 am

Nu este o problema chiar..
In dreptul fiecarui subiect comentat, pe alte forumuri, iti apare o iconita sau ceva care iti arata ca ai comentat.. Sunt si subiecte la care nu poti sa iti dai seama daca ai mai comentat dupa ce posteaza altcineva.. aia nu e o solutie.
Nirvana, daca ai cont pe un alt forum, incearca sa postezi intr-un topic in care n-ai mai postat si sa vezi daca apare ceva dupa sau sa te uiti la subiectele deja comentate de catre tine.
Imi pare rau pentru deranj.
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMier Mai 23, 2012 10:31 pm

^ Cred ca stiu care e problema.
Daca mergi pe prima pagina a forumului: https://allgirls.forumgratuit.ro/forum si derulezi pana jos o sa vezi ca iconita pt 'Nu sunt mesaje noi' nu este iconita. Doar pt 'Mesaje Noi' si 'Forum Blocat'. Doar cand posteaza altcineva iti apare. Presupun ca la asta te referi. Daca nu, imi cer scuze pt interventie.
Sus In jos
Diavola
ßõþöç
ßõþöç
Diavola


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 25
Bani : 3
Data de inscriere : 19/05/2012

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyVin Mai 25, 2012 7:29 pm

Nu la aia ma refer...
E o chestie... pe mai multe forumuri, dupa ce tu ai postat la un subiect, ramane o micuta chestie in fata numelui subiectului care arata ca ai mai postat in acel subiect, eu nu am nevoie sa vad daca s-a mai postat dupa mine in acel subiect, ci daca am mai postat eu.
Lene, unde bantui, ca tu explici mai bine ca mine rade cu lacrimi)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyVin Mai 25, 2012 10:47 pm

@Diavola - pe forum nu apare nici la subiecte sau forumuri iconita atunci cand nu sunt mesaje noi . Atunci cand cineva a postat iti va aparea icon-ul Probleme/Neclaritati I_folder_new

O zi frumoasa !
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptySam Mai 26, 2012 8:00 am

Oana, nu la asta se referea Dea. Uite:
Panoul administratorului --> Afisare --> Administrare imagini --> Mod avansat --> Mini iconuri --> Scri linkul asta : https://2img.net/i/fa/subsilver/icon_minicat_locked.gif
La :
Mini subiect - Participare
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyLun Mai 28, 2012 4:25 am

Mersi mult , am adaugat aceasta imagine .
Mersi Diavola pentru sesizare si ● Lene pentru ca m-ai ajutat sa-mi dau seama despre ce era vorba cu adevarat :) .

O zi frumoasa !
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMar Mai 29, 2012 4:47 am

Oana? vrei sa mori? .__. Imi place atema anterioara de ce te joi cu ea? :l Era asa faina....
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMar Mai 29, 2012 6:47 am

O aveam de mult timp si m-am gandit s-o schimb .
Nu iti place cea actuala ?
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati EmptyMier Mai 30, 2012 4:37 am

Nu prea... Imi da senzatia de facebook... Si mi se pare foarte ciudata...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Probleme/Neclaritati Empty
MesajSubiect: Re: Probleme/Neclaritati   Probleme/Neclaritati Empty

Sus In jos
 
Probleme/Neclaritati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Probleme de sanatate
» Probleme de inregistrare .
» Membrii Mandinga au avut probleme cu bagajele la intoarcerea in Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente