ღAllgirlsღ
Forumul prima data cand ati venit 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Forumul prima data cand ati venit 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Forumul prima data cand ati venit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Forumul prima data cand ati venit Empty
MesajSubiect: Forumul prima data cand ati venit   Forumul prima data cand ati venit EmptyVin Apr 22, 2011 1:08 am

Ma gandeam sa deschid un topic unde sa ne amintim cum era forumul atunci cand ne-am inregistrat.
[De regula peste 2-3 teme]

Prima data...nu o sa uit..era printre primele forum pe care dadeam.
Pentru mine era suuper. Si chiar e. Avea o tema..pe galben si mov...
nu prea mai tin bine minte...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Forumul prima data cand ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Forumul prima data cand ati venit   Forumul prima data cand ati venit EmptyVin Apr 22, 2011 1:46 am

Cand am facut forumul , el avea o tema prestabilita , aceea cu omuleti , era mov parca .
Acum un an jumatate ( vai cum trece timpul ) am pus pe forum temele mele de pe hitskin , iar de 8 luni in coace am inceput sa ma perfectionez in materie de teme . Am creeat forumul acesta deoarece am vrut ceva nou , pe atunci existau mai multe forumuri generale , pentru toata lumea si nici unul de fete . De cand mi-am facut eu forumul , au aparut si celelalte ..
Primii membrii care au fost activi pe forum au fost Sunshine ( fostul tonykop ) si Gummybear , iar cu ajutorul acestor membrii si cu altii care s-au inregistrat pe parcurs am crescut forumul si a ajuns asa cum il vedeti acum :)
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Forumul prima data cand ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Forumul prima data cand ati venit   Forumul prima data cand ati venit EmptyVin Apr 22, 2011 1:54 am

Acum e o scumpete de forum!
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Forumul prima data cand ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Forumul prima data cand ati venit   Forumul prima data cand ati venit EmptyVin Apr 22, 2011 9:01 am

Da , cand va fi activitate mult mai multa , va fi o adevarata pufoshenie :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Forumul prima data cand ati venit Empty
MesajSubiect: Re: Forumul prima data cand ati venit   Forumul prima data cand ati venit Empty

Sus In jos
 
Forumul prima data cand ati venit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Forumul nostru de paste <- special !
» hei am venit
» Forumul intr-un cuvant
» Naomy a venit
» Cand te urci in copaci

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente