ღAllgirlsღ
programul Laptele si cornul  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
programul Laptele si cornul  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 programul Laptele si cornul

In jos 
+6
Innayy
Barbie :*
Criss şoseţică !
InnocentKid
Nirvana.
Sanara
10 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyDum Mai 01, 2011 9:54 pm

Primiti la scoala pachete cu biscuiti, lapte, napolitane, mere si altele?

Le mancati voi sau le dati? Daca le dati cui le dati?

Cu le dati? Altor elevi din familii poate cu un venit mai slab sau catelusilor din jurul scolii au din jurul blocului?
Mie nu imi place ce am vauzt intr-o zi pe alte forumuri. Unii spuneu c in clasa la ei copii se bat cu mancaea primita de la guvern. Pai decat sa se bata cu ea, si sa ajunga in tomberonul scolii, mai bine ar fi hranit catelusii din jurul blocurilor lor. Sau sa dea altor colegi care poate ca parintii lor au doar ca venit salariu minim pe economie.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyDum Mai 01, 2011 10:15 pm

Sanara , stiu ca te cam socheaza , dar asa se intampla in toate scolile din Romaine . Ba mai mult , la mine , arunca si in trecatorii de pe strada . Ce vrei , astea's animalele din fiecare clasa . N-ai cum sa-i schimbi . Asa i-o crescut familia , asa fac si la scoala .
Eu nu le mananc , sunt oribile , mai ales merele , miroseau a transpiatie ..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyDum Mai 01, 2011 10:45 pm

Eu daca as trece pe langa o scoala si sar arunca in mine cu mancare le-as multumi ca au grija de catelusul meu rade cu lacrimi
Sus In jos
InnocentKid
ßõþöç
ßõþöç
InnocentKid


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 27
Location : Craiova
Bani : 41
Data de inscriere : 05/04/2011

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptySam Mai 07, 2011 7:01 am

rade cu lacrimi Noua ne dau eugenii si mere si pot spune ca eugeniile imi plac dar si merele nu sunt rele dar eu le dau porcusorului meu de Guineea.
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptySam Iul 02, 2011 12:35 am

Pfoa , la noi cand se ia se arunca pe geam , sau se bat cu ele pana numai pot ! eu nu ma ating de ele ca nu`mi plac ... >:) . Da nici nu ma bat cu ele ! programul Laptele si cornul  276917
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptySam Iul 02, 2011 10:44 am

Cand primeam noi lapte si corn o fata a luat laptele si l-a aruncat pe masina profului de geogra da din gresala si apoi el a umblat prin toate clasele ca sa afle cine a fost si cand a ajuns la noi si a intrebat fata aia a inceput sa planga si si-a cerut scuze
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyMier Iul 06, 2011 7:15 am

La noi nu se da , ca avem clasa in spate cum s`ar zice , but whatever , tot arunca Very Happy.
Sus In jos
Innayy
ßõþöç
ßõþöç
Innayy


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 25
Bani : 47
Data de inscriere : 08/06/2011

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptySam Iul 16, 2011 9:08 pm

La mine cred ca nici nu mai ajung cornurile,decat in cap.
Iar laptele,il impart astia dupa care arunca pe strada cu el.
rade cu lacrimi
Sus In jos
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyMar Aug 23, 2011 7:32 am

La noi ne batem cu cornuri si cu mere(am primit cateva mere in cap) dar cu lapte ar fi prea de tot:))Il mai dam la catelusi din cand in cand:D
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyMar Aug 23, 2011 7:25 pm

Da al noi era concurs care sparge cutia mai repede pe jos Laughing .
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyMier Noi 23, 2011 11:45 pm

am prins la scoala mai multe astfel de programe rade cu lacrimi
ba era branza topita si corn, ba era lapte batut (=p~) si corn, ba era lapte (apa chioara) si corn.
branza, desi imi placea, o dadeam la cainii din cartier. laptele batut il beam eu uneori, dar mai luam si de la colegi cate-un pahat pentru caini. unora nu le placea laptele ala.
laptele simplu il pastram pentru caini, pentru ca avea un gust oribil. parca era apa chioara :|
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyMar Ian 31, 2012 8:58 am

Noua acum ne da iaurt,mar si napolitana si marul si napolitana le dau unei colege care stiu ca ii plac si le mananca si iaurtul il duc acasa.
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  EmptyMar Mai 01, 2012 2:10 am

Imi lipsesc <3
Trei zile am ore pana la 3, asa ca resimt lipsa lor. Chiar daca acel corn era tare si laptele cam prea cald, mi-e dor de bataia zilnica.
Sus In jos
Continut sponsorizat





programul Laptele si cornul  Empty
MesajSubiect: Re: programul Laptele si cornul    programul Laptele si cornul  Empty

Sus In jos
 
programul Laptele si cornul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va place programul paint?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente