ღAllgirlsღ
Serbari de sfarsit de an scolar 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Serbari de sfarsit de an scolar 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Serbari de sfarsit de an scolar

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Serbari de sfarsit de an scolar Empty
MesajSubiect: Serbari de sfarsit de an scolar   Serbari de sfarsit de an scolar EmptyVin Mai 13, 2011 10:01 pm

Voi faceti serbari de sfarsit de an scolar?
La noi s-a cam plictisit dirigu sa faca cu noi Laughing si face cu alta clasa Laughing noi nu suntem buni de nimic.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Serbari de sfarsit de an scolar Empty
MesajSubiect: Re: Serbari de sfarsit de an scolar   Serbari de sfarsit de an scolar EmptySam Mai 14, 2011 3:36 am

Nu facem nimic . Pe diriga o doare undeva de noi o.O .
N-am facut oricum nici o excursie cu ea , si nici la banchet nu ne asteptam ..
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Serbari de sfarsit de an scolar Empty
MesajSubiect: Re: Serbari de sfarsit de an scolar   Serbari de sfarsit de an scolar EmptySam Mai 14, 2011 5:37 am

Nu? Nu faceti banchet?
Noi am facut mereu cu scoala excursi organizate de dirigu nostru. Si facem si excursii cu clasa :X dirigu e cel mai bun :X :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Serbari de sfarsit de an scolar Empty
MesajSubiect: Re: Serbari de sfarsit de an scolar   Serbari de sfarsit de an scolar Empty

Sus In jos
 
Serbari de sfarsit de an scolar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rechizite pt noul an scolar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente