ღAllgirlsღ
[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos

In jos 
+5
Dootzy.HgS
Criss şoseţică !
Sunshine
Dark Angel
Nirvana.
9 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptySam Mai 14, 2011 3:55 am

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Courage+the+Cowardly+DogCuraj, câinele cel fricos (engleză Courage the Cowardly Dog) este un serial de desene animate american nominalizat la Premiile Oscar, creat de John R. Dilworth, care a regizat fiecare episod. Serialul îi are ca protagoniști pe Curaj, stăpâna lui, Muriel Traistă (engleză Bagge), o femeie bătrână cu origini scoțiene și Eustache Traistă (engleză Bagge), un fermier bătrân, împreună cu care locuiește într-o fermă din mijlocul orașului ficțional Nicăieri din Kansas.
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptySam Mai 14, 2011 5:16 am

Bine ca ai pus poza Laughing da il stiu. Dupa poza, dar desenul nu-l mai tin minte.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptySam Mai 14, 2011 10:20 am

Am vazut chiar astazi un episod . Acela cu femeia mov ce iese din balta . Stiu ca atunci cand eram mica ma infricosa Eustachie :]] .
Acw mi se pare o banalitate , dar a facut parte din copilaria mea , care e numai una <3
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptyVin Mai 27, 2011 11:52 pm

nu ma lasa mama sa ma uit Sad
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptySam Iun 11, 2011 7:13 am

Uhhh , e tare. Mie imi place mult , il urmaream pe WWW.VPLAY.RO . xD
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptyMier Aug 03, 2011 10:22 pm

....desenul asta mereu mi s-a parut prea infricosator pentru copii :|
cu toate fantomele si toti vecinii aia de nicaieri si casa aia in pustietate... :|
e bun doar sa iti omoare timpul liber
Sus In jos
georgika14
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
georgika14


Numarul mesajelor : 328
Varsta : 26
Location : constanta
Bani : 294
Data de inscriere : 10/07/2010

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptySam Noi 12, 2011 11:40 am

~Hehe~imi placea la nebunie cand eram mica :o3 si inca imi place..vplay scrie pe mine Angel
Sus In jos
Naomy
ßõþöç
ßõþöç
Naomy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 27
Location : Curtea de Arges
Bani : 16
Data de inscriere : 18/05/2012

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptyVin Mai 18, 2012 1:17 am

Imi placea cand mica si ma uitam la curaj cainele fricos
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptyVin Mai 18, 2012 6:26 am

[quote='Nirvana']Acela cu femeia mov ce iese din balta .[/quote]
Doamne, nu stiu daca mai tii minte...dar vreau sa-l revad.

Ce dor mi-e de desenele astea <3. Era un caine cu dinte gaurit genial! Vai, ce-as da sa dau pot pune pe CN si sa ma uit la toate desenele dragi.
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos EmptyMar Iul 03, 2012 8:46 pm

Iubesc desenul acesta animat <3.
Doar acum realizez ce episoade infricosetoare a avut, singurul la care am plans -nu de frica- era atunci cand a aflat Curaj ca parintii lui sunt pe luna parca. :-?
Sus In jos
Continut sponsorizat





[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty
MesajSubiect: Re: [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos   [ Desen animat ] Curaj , cainele fricos Empty

Sus In jos
 
[ Desen animat ] Curaj , cainele fricos
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [ Desen animat ] Kid vs Kat
» [ Desen animat ] Dexter
» [ Desen animat ] Spongebob Squarepants
» [Desen Animat] Gemenii Cramp
» Atelierul de desen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente