ღAllgirlsღ
Lady Gaga - Hair ( Single nou ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Lady Gaga - Hair ( Single nou ) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Lady Gaga - Hair ( Single nou )

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga - Hair ( Single nou ) Empty
MesajSubiect: Lady Gaga - Hair ( Single nou )   Lady Gaga - Hair ( Single nou ) EmptyMier Mai 18, 2011 9:09 am



Spune-ti aici parerea despre cel mai nou single Lady Gaga .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Lady Gaga - Hair ( Single nou ) Empty
MesajSubiect: Re: Lady Gaga - Hair ( Single nou )   Lady Gaga - Hair ( Single nou ) EmptyMier Mai 25, 2011 6:23 am

imi place lady gaga . parca melodiile de pe noul album sunt mai bune decat cel de pe anteriorul
Sus In jos
 
Lady Gaga - Hair ( Single nou )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady Gaga lanseaza azi single nou !
» Hot new: Lady GaGa Judas single nou (audio)
» Noul single Lady Gaga : Born this way
» Versuri Lady Gaga - Hair
» Versuri Lady Gaga Hair

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica :: Pop / Rap / Hip-Hop-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente