ღAllgirlsღ
[ Anime ] Naruto 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
[ Anime ] Naruto 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 [ Anime ] Naruto

In jos 
+2
Sunshine
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptyMier Mai 18, 2011 9:31 am

Ce parere aveti despre Naruto , v-ati uitat la toate episoadele ?
[ Anime ] Naruto Poze-cu-naruto-1
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptyVin Mai 27, 2011 11:49 pm

m-am uitat dar m-am plictisit de ei , mi se parea prea plictisitor
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptyMier Iun 15, 2011 1:53 am

-Nu credeam că cineva a deschis un topic pe tema asta şi mă gândeam s-o fac eu. Cam aşa, Sunshine, ce e la Tv e plictisitor, mai ales că dă reluare peste reluare. Da'eu citesc Manga după care s-a făcut anime-ul şi sigur nu sunt singura. Mă uitam şi la Shippuden pe un website deşi încă nu cred că am vizionat toate episoadele originale. Mi se pare că Masashi Kishimoto a avut o idee foarte bună , deşi când a început războiul şi Naruto părea că nu mai e personajul principal, am zis că-i scriu tipului o reclamaţie.
În fine, sunt la zi cu episoadele, mai puţin cu Sezonul 3 din Original, pe care încerc să-l recuperez la TV, dar dp un episod nou din 3 în 4 săptămâni Laughing
Uneori e foarte amuzant...
Ştiaţi că:
Chouji e stângaci? (se vede într-un episod, vă şi spun care când îmi amintesc)
Ino e prescurtare de la Inoshishi (= porc mistreţ)?
Sarutobi înseamnă, prin traducere adaptată, Maimuţa care sare?
Da, desigur, oricine citeşte pe wiki ştie. O să mă strădui să vin cu nişte curiozităţi originale. Laughing Dacă cineva vrea site-urile cu shippuden/manga, Pm me :)
Ce am făcut eu se cheamă offtopic? nu cred, că tot e vorba de Naruto, dar întreb.
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptyJoi Aug 23, 2012 10:38 pm

Naruto este primul meu anime serios. M-am uitat intr-un timp pana la sfarist. Acumnu prea am mai avut timp chiar daca mi-am propus ca vara asta sa ajung iar la ultimele episoade si sa prind iar din joi in joi.
Totusi, acum am ajuns la episodul 228 shippuden. -.- Si in clipa de fata sunt 276 de episoade :]] Deci eu am ratat 48 de episoade :/
Oricum, de la un timp devine putin plictisitor. Totusi este un anime destul de complex si bun. <3

Cat despre speculatile ca va aparea si Akippuden, ce parere aveti? Adevarat sau fals?
Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptyLun Aug 27, 2012 10:18 am

● Lene a scris:
Naruto este primul meu anime serios. M-am uitat intr-un timp pana la sfarist.

La fel! de fapt încă nu sunt la zi. Sunt la episodul 100 din Shippuuden şi mi-e cam lene să continui. Nu mă mai atrage aşa mult cum o făcea la început. Plus că am alte gusturi atm. Dar, e un anime amuzant[ mai ales în primele sezoane. Şi am văzut că are unele tente de shounen ai adică ceva NarutoxSasuke, la început, ştiţi voi. În rest, sper să ajung la zi deşi cam greu e cu asta.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 25
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptyJoi Oct 04, 2012 5:27 am

Nu am avut timp să termin nici măcar Naruto simplu, şi am reuşit să văd vreo 6 episoade din Shippuden. -.-"
Plănuiesc să le văd în următoarea vacanţă de iarnă sau de vară, acum nu prea mai am timp.
Dar pot spune că este într-adevăr unul dintre cele mai bune anime-uri şi aş da orice să-l redifuzeze la TV. :X
Sus In jos
Juri
ßõþöç
ßõþöç
Juri


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Bani : 32
Data de inscriere : 19/08/2012

[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto EmptySam Noi 03, 2012 8:24 am

Eu acum sunt la zi și cu anime-ul și cu manga! M-am mișcat repede, prea repede. M-am speriat și pe mine. Îmi place cum a evoluat până acum, însă mă enervează 2 lucruri. Spoiler alert btw~
Spoiler:
Per total, anime-ul merită, dacă ai răbdare să vizionezi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





[ Anime ] Naruto Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Naruto   [ Anime ] Naruto Empty

Sus In jos
 
[ Anime ] Naruto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [ Anime ] Skip Beat
» Anime -prezentare
» [ Anime ] Nana
» Categorie : Anime dolls
» Ce anime vedeti acum ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente