ღAllgirlsღ
Haine la scoala cand e cald 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Haine la scoala cand e cald 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Haine la scoala cand e cald

In jos 
+3
Dark Angel
Nirvana.
Barbie :*
7 participanți
AutorMesaj
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyLun Mai 23, 2011 6:34 am

Fetelor voi cu ce va imbracati la scoala pe caldura asta?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyLun Mai 23, 2011 6:39 am

Pai , de obicei ma axez pe pantaloni trei-sferturi , majoritatea taiati cu foarfecul de bucatarie a' mamei . Sincer . Imi ofera placere cand sunt nervoasa sau ranita . Marog .
Ca bluze prefer tricourile sau bluzele cu manecile trei-sferturi . Si camasile in carouri :X .
Iar ca papuci , skaterii , bascheti si adidasi :>
Voi ?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyLun Mai 23, 2011 6:45 am

Pantaloni 3-sfert roz sau de blugi, tricouri
Sau fusta cu colanti si tricouri
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyLun Mai 23, 2011 6:49 am

Eu inca mai am niste pantaloni trei sferturi dintr'a patra . I-am purtat numa' ca am observat ca .. is rupti undeva =]] .
Momentele petrecute cu ei conteaza :X
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyLun Mai 23, 2011 6:53 am

Pai..pantaloni trei sferturi...uneori blugii [nu ma despart de ei rade cu lacrimi] pantalonii evazati.. ca bluze..cu maneca scurta :| clar :| si ca incaltaminte?? Pai..opincute....uneori bascheti..sandale..
Sus In jos
Kari.
ßõþöç
ßõþöç
Kari.


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 26
Bani : 28
Data de inscriere : 13/06/2011

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyMar Iun 14, 2011 7:00 am

Costum de baie! Zau! E cel mai bine!
Pacat insa ca nu pot veni imbracata astfel la scoala, asa ca ma axez pe fuste scurte si tricouri/ maieuri albe, daca nu colorate. E ultima saptamana, mai conteaza ce culoare are tricoul? Nu respect uniforma nici macar in timpul anului, ar fi culmea sa incep d-acum xD
Merg si pantalonii 3/4, insa eu prea port eu pantaloni.
In picioare sandale sau papuci! Uneori si balerini :-?, dar cu balerinii imi acopera unghiile-mi albastre si asta nu-mi place. Ca de, n-are farmec daca nu ma cert cu diriginta in fiecare zi, corect?[ah, ce-mi place sa se holbeze profesorii la unghiile mele >:)]
Cerceii mici si colorati Very Happy De culori diferite daca se poate, parul prins in cozi si cat mai putine carti! Acum ca am si predat manualele, vin la mine cu o sticla de apa, 2 caiete, un pix si verzitura xD.
Optez la crema, caci fondul de ten este insuportabil pe caldura asta. Rimel si dermatograf. Nu vrem sa fim prea "indecente" la scoala, nu?
Sus In jos
Dexy
ßõþöç
ßõþöç
Dexy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 34
Bani : 30
Data de inscriere : 23/06/2011

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyJoi Iun 23, 2011 3:04 am

Hm..la mine e mereu ușor..când mă trezesc dimineața și mă gândesc cu ce haine să mă îmbrac... zic>
” Aaa..da, tre` să-mi iau uniforma de pe frânghie”
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyJoi Aug 18, 2011 1:41 am

Eu cu pantaloni scurti , si maieuri , tricouri , zici ca plec la plaja Haine la scoala cand e cald 899280
Sus In jos
Ancutica
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Ancutica


Numarul mesajelor : 1116
Varsta : 27
Bani : 457
Data de inscriere : 20/07/2010

Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald EmptyJoi Aug 18, 2011 2:03 am

noi avem uniforma...pf..si daca e cald tricou pe dedesupt ,pantaloni scurti sau treisferturi ..uneori ciorapi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Haine la scoala cand e cald Empty
MesajSubiect: Re: Haine la scoala cand e cald   Haine la scoala cand e cald Empty

Sus In jos
 
Haine la scoala cand e cald
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cand intarzii ...
» Cand te urci in copaci
» Forumul prima data cand ati venit
» Jonas Brothers cand erau mici
» Lady GaGa iti arata cum sa NU te imbraci cand iesi la un suc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente