ღAllgirlsღ
Un film de groaza - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Un film de groaza - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Un film de groaza

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyMier Mai 25, 2011 6:45 am

Rezumarea primului mesaj :

Ma aflam in sufragerie cautand un film de groaza. Era moartea mea.
Sus In jos

AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Iun 09, 2011 5:48 am

Iau manualul de vraji in mana.
-Filme, filme de actiune, filme de comedie, a a am gasit filme de groaza. Intrarea intr-un film de groaza
-Nu stiu. Vraja am inceput-o bine. Nu imi dau seama unde am gresit-o. A gata mi-am dat seama unde.
A uite scrie chiar aici mic:
Precautie: Efecte adverse: Intrarea intr-un film de groaza poate provoca dureri la inceput dar acestea se intampla doar la 4% din subiecti.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Iun 09, 2011 9:08 am

- Pff , spun eu , niciodata nu m-am aflat printre minoritati . Mereu eram " cu turma " la grupe sanguine , alergii si chestii din astea . Si nu ai un remediu si pentru asta .
Trag cu ochiul si eu in manualul de vraji al Sanarei .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Iun 09, 2011 9:35 am

-Sper sa gasesc ceva. Spun eu dand pagina si citind.
Remediul pentru efectele adverse in cadrul vrajii de teleportare in filme: pentru durere: O potiune preparata din ingrediente rare: 250 ml lapte de iac, 250 ml lapte de iapa de pegas, 250 ml lapte de bizon, 250 ml lapte de bour, 250 ml lapte de zimbru, un ou de Phoenix 3 mere padurete si o picatura de galbenus din ou de pasare Dodo. In timp ce amestecati ingredientele, rostiti formaula (formula o gasiti in cartea de preparare a potiunilor, editia 11-a, la pagina 330)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Iun 09, 2011 9:52 am

- Si ingredientele astea , ca doar nu sunt putine , de unde le luam ? Spre exemplu pasarea Dodo nu mai exista de mult timp , iar ouale si galbenusul oualor ei nici atat . Daca nu putem face rost de ingrediente , de ce mai exista vraja ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Iun 09, 2011 8:42 pm

-Ba putem face rost de ingrediente. Ne intoarcem in timp. Spun zambind. Vom folosi Harpa Timpului ca sa ne duca in perioada cand exista pasarea Dodo, pe celebra insula unde a acostat Simbad marinarul.
Lapte de iac putem face rost de el de la o ferma de iaci din Tibet, unica ferma de iaci din lume. Lapte de iapa de pegas putem face rot daca mergem la palatul Imparatului Rosu. Imparatul Rosu e unul din imparatii elfilor, el are in grajdurile regale o iapa de Pegas. e singura iapa de Pegas domesticita pana acum. Pentru laptele de bizon va trebui sa mergem la seful unui trib indian de la granita Americii de Nord cu Mexicul, in mijlocul pustietatii, iar pentru laptele de Zimbru la o gradina zoologica din Europa. Iar pentru ou de Pasare Phoenix, va trebui sa mergem in America de Sud, in Jungla Amazoniana.
Daca zburam in Hipertimp, putem face rost de ingredientele astea in mai putin de o ora.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyVin Iun 10, 2011 10:10 am

- Pff , mai bine decat sa facem toate astea ..
Ma gandeam sa spun ca as vrea sa ne ducem sa ne culcam , deoarece mie mi`era cam somn , in noaptea precedenta nu am dormit deloc , dar propun altceva :
- Si nu merge doar cu cateva ? Sau nu exista de cumparat de undeva ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyVin Iun 10, 2011 11:06 am

- Nu, nu se pot adauga doar cateva. Iar de cumparat se pot cmpara dar la un targ care e anual. Matusie mele stiu de acel targ dar mai e destul de mult pana va veni targul. Daca vrei la fel putem folosi Harpa Timpului.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptySam Iun 11, 2011 12:30 am

- Bine , hai cu Harpa timpului .
Ma intind in canapeaua pentru inca un moment scurt de relaxare apoi o intreb :
- Si unde mergem prima oara ?
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
ßõþöç
ßõþöç
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Location : ..in lumea copilariei..
Bani : 49
Data de inscriere : 29/04/2011

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptySam Iun 11, 2011 2:56 am

-Alooo..lumeee...ce faceti cu omu ala care o alearga pe ...(spuneti voi)?
-Ati uitat ca iesi un psihopat din film?
Nu ca m-ar deraja..mai ales ca e baiat, si cred ca pana la urma ma duc sa-i beau sangele ca mie sete..ups!! Adica sa-l trimit inapoi in film Very Happy
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptySam Iun 11, 2011 5:46 am

-Toate la timpul lor. Lasa-l si pe el sa se mai distreze nitel. prima oara ne vom intoarce in anul 1600 pe vremea cand existau ultimele pasari Dodo pe insula hm am uitat cum se numea dar stiu ca a acostat pe ea Sinbad marinarul. Poate voi care a-ti vazut filmul facut dupa istoria adevarata, stiti sa imi spuneti numele insulei.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 5:42 am

- Bine , dar totusi nu am putea sa aducem o pasare Dodo aici ? Camera este destul de mica , si fiind multe , ne va fi mult mai usor sa o prindem .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyLun Iun 13, 2011 5:57 am

-Din pacate nu. o pasare Dodo nu se oua cand e stresata.
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
ßõþöç
ßõþöç
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Location : ..in lumea copilariei..
Bani : 49
Data de inscriere : 29/04/2011

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Dec 01, 2011 5:13 am

-Ne ducem si ii furam ouale.spun eu si incep sa rad!
Apoi imi arunc privirea spre nebunu ala si intr-o secunda ajung langa el si il musc de gat, nu-i sug tot sangele, doar jumate cat sa mai traiasca. Ma uit spre celelalte fete care se uitau mai ciudat la mine si le intrem amuzata si ironica daca vor si ele. Un film de groaza - Pagina 2 1542482941
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyJoi Dec 01, 2011 5:18 am

-Sigur ca eu vreau. Spun eu chicotind. Si da tocmai asta era planul sa ne ducem sa furam cateva oua.


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Mier Mar 14, 2012 5:31 am, editata de 2 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyDum Feb 19, 2012 8:15 am

-Buna fetelor pot sa vin si eu sa va ajut,spun eu aparand din senin langa ele
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 5:32 am

-Multumim.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 10:18 am

-Si cu ce incepem?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyVin Mar 16, 2012 11:08 am

-Pai facem un portal sa ne intoarcem in anul 1600.


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Mar Apr 24, 2012 12:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptySam Mar 17, 2012 1:51 am

-Misto,e usor de facut,spun eu in timp ce fac un semn din mana si un portal spre anul 1600 apare in fata noastra
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyMar Apr 24, 2012 12:07 pm

-Ma bucur ca pentru tine e asa usor.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2012 6:36 am

-Sunt deja obisnuita sa fac asta
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyLun Mai 14, 2012 4:02 am

Tocmai inainte sa pasim prin portal, apare o alta fata. Semana leit cu Lilly, purta aceeasi rochie si acelasi colier. Sinura diferenta, erau aripile de fluture si faptul ca avea o dantura normala si nu colti de vampir.
-Ea e Katrina. Spun eu.
-Aveti grija la pasarile Dodo pe care vreti sa le prindeti. Sunt cam periculoase. Spuse ea.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyVin Mai 18, 2012 7:05 am

-Mersi pentru avertizare o sa avem grija
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptySam Mai 19, 2012 6:55 am

Patrundem in portal, trezindu-ne in perioada in care pasarile Dodo se gaseau la fel de des ca porumbeii de azi.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 EmptyMier Iul 04, 2012 1:17 am

-Da chiar sunt multi nu gluma
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un film de groaza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza   Un film de groaza - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Un film de groaza
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cea mai buna poveste de groaza
» Lista cu filme de groaza .
» Un film la 12 noaptea
» Film allgirls 2 !
» Jocul Intrebarilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sufrageria-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente