ღAllgirlsღ
Scandalul tezelor unice 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Scandalul tezelor unice 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Scandalul tezelor unice

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Scandalul tezelor unice Empty
MesajSubiect: Scandalul tezelor unice   Scandalul tezelor unice EmptyJoi Mai 07, 2009 9:05 pm

Banuiesc ca stiti cu totii despre scandalul telor unice la lb romana cand textul pe care elevii trebuiau sa il comenteze era gresit . asa deci 1 textu era din caragiale si era foarte greu 2 nu era scris in intregime si din acel fragment nu se intelegea aproape nimic aaa da si 3 era gresit. deci notele vor reflecta prostia din minister . ce parere aveti despre acest scandal?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Scandalul tezelor unice Empty
MesajSubiect: Re: Scandalul tezelor unice   Scandalul tezelor unice EmptyVin Mai 08, 2009 4:41 am

Ehh , mi se pare unul cam mare , dar cred ca imi permit sa intreb pe cei din cls a 8 a si a 7 ea cum a fost teza:..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Scandalul tezelor unice Empty
MesajSubiect: Re: Scandalul tezelor unice   Scandalul tezelor unice EmptyJoi Mai 14, 2009 8:36 am

pai teza la rom nu era chiar grea adik era destul de usoara fara sa punem la socoteala textul care era gresit . mda si la mate o fos usurica adik un 6,50 cel putin se putea lua asa gratis cum spune profa de mate
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Scandalul tezelor unice Empty
MesajSubiect: Oricum , s-au luat note cam mici   Scandalul tezelor unice EmptyDum Mai 17, 2009 9:19 pm

sau luat note cam mici ..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scandalul tezelor unice Empty
MesajSubiect: Re: Scandalul tezelor unice   Scandalul tezelor unice Empty

Sus In jos
 
Scandalul tezelor unice
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Miley Cyrus, indiferenta fata de scandalul cu drogurile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente