ღAllgirlsღ
Superstitii  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Superstitii  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Superstitii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Superstitii  Empty
MesajSubiect: Superstitii    Superstitii  EmptyJoi Iun 09, 2011 6:20 am

Voi credeti in superstitii cum ar fi ghinionul daca o pisica neagra trece inaintea ta , daca treci sub o scara , daca te intorci inapoi daca ai pierdut ceva ?
Stiti mai multe de acest tip ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Superstitii  Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii    Superstitii  EmptyJoi Iun 09, 2011 6:46 am

Stiu multe supestitii dar nu cred in ele. Sunt doar niste scorneli prostesti de pe vremea Evului mediu cand oamenii erau cm ingusti la minte. Parerea mea. Si norocul sau ghinionul nu tin de superstitii ci tin de autosugestie.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Superstitii  Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii    Superstitii  EmptyJoi Iun 09, 2011 7:15 am

Nu exista chestile astea adica daca zici ca se intampla ceva rau pt ca te-ai intors inapoi se intampla asa cum a zis si Sanara tine de autosugestie.
Eu vara trecuta intr-o zi de vineri 13 am plecat cu Bicicleta vreo 25 de Km si m0am intors si inapoi si nu sa intamplat nimic
Sus In jos
Continut sponsorizat





Superstitii  Empty
MesajSubiect: Re: Superstitii    Superstitii  Empty

Sus In jos
 
Superstitii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Superstitii si chestii de genu'

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente