ღAllgirlsღ
Harpa timpului  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Harpa timpului  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Harpa timpului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Harpa timpului  Empty
MesajSubiect: Harpa timpului    Harpa timpului  EmptyJoi Iun 09, 2011 7:22 am

Cu cateva zile in urma primisem in dar de la matusa Josephine o harpa magica din aur. Eram singura acasa si din plictiseala iau harpa si incep sa cant. Cand incetez sa cant mie mi se pare initial ca nu se intamplase absolut nimic insa cand ma uit pe fereastra vad schimbari majore. Vizavi de casa mea rasarise un hipermarket, cartierul meu devenise un cartier rezidential, designul autovehiculelor se schimbase. Incerc sa le sun pe matusile mele de pe mobilul meu dar imi raspundea un robot care spunea: "Numarul apelat este inexistent" La fel se intampla si cand am vrut sa imi sun sora.
stept sa se faca ora la care stiam ca de obicei matusile vin acasa, insa observ ca matusile intarziase, o ora, 2 ore, 3 ore, si cand intarziase 5 ore deja incep sa ma panichez. Niciodata ele nu intarziasera atat de mult. Asa ca ma gandesc sa ma duc sa vizitez o prietena dar tocmai atunci cineva suna la usa. Ma duc la usa sa deschid sa vad cine e.
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
ßõþöç
ßõþöç
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Location : ..in lumea copilariei..
Bani : 49
Data de inscriere : 29/04/2011

Harpa timpului  Empty
MesajSubiect: Re: Harpa timpului    Harpa timpului  EmptySam Iun 11, 2011 3:00 am

-Hmmm..ce s-a intamplat?
Imi amintesc ca veneam spre casa Sanarei cand am auzit o melodie, cred ca Sanara canta la harpa, dar de ce s-au schimbat atatea in jur?
-Cioc! Cioc! Sanara..esti acasa?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Harpa timpului  Empty
MesajSubiect: Re: Harpa timpului    Harpa timpului  EmptySam Iun 11, 2011 5:43 am

Deschid usa.
-Salut, Jessye! Dar ce s-a intamplat? Daca s-a schimbat atatea ceea ce inseamna ca eu sunt in viitor, tu de ce ai ramas la fel de tanara?
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
ßõþöç
ßõþöç
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Location : ..in lumea copilariei..
Bani : 49
Data de inscriere : 29/04/2011

Harpa timpului  Empty
MesajSubiect: Re: Harpa timpului    Harpa timpului  EmptyDum Dec 02, 2012 8:56 am

Probabil vraja m-a prins si pe mine.. Ce ne facem?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Harpa timpului  Empty
MesajSubiect: Re: Harpa timpului    Harpa timpului  EmptyMier Apr 03, 2013 12:15 am

-E destul de simplu. Cand vreau sa ne intoarcem la normal o sa acordez harpa din nou si o sa cant iarasi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Harpa timpului  Empty
MesajSubiect: Re: Harpa timpului    Harpa timpului  Empty

Sus In jos
 
Harpa timpului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sufrageria-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente