ღAllgirlsღ
Shall it really have a title? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Shall it really have a title? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Shall it really have a title?

In jos 
+4
Nirvana.
Sanara
Catherine
Heiwa
8 participanți
AutorMesaj
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 8:14 am

私 わ スマランダ デス! Iaşi カラ キマシタ 。 創めまして コモ あの 火と ねえ!j図胡散際 です。
Bun, fetele. Să-mi traduc boala psihică în română.
Mă numesc Smaranda, sunt din Iaşi şi pentru cei mai mulţi, e prima dată când ne cunoaştem. Am 13 ani. După cum unii observă şi alţii ştiu, îmi place limba japoneză.
Ascult muzică de prin anii şaptezeci, optzeci, nouăzeci şi foarte puţine din prezent, nu-mi pasă ce-i "la modă", nu mă dranjează părerea altora, cânt în public şi nu mă opresc nici dacă mă roagă careva. Nu merg niciodată la şcoală în ultimele două săptămâni.
Am şase pisici şi 5 câini. V-aţi prins că îmi plac la nebunie animalele. Nu sunt genul care se gândeşte de două ori înainte de a vorbi, decât cu unele persoane.
Mă uit la animeuri şi citesc manga. Ca să fim oneşti, un singur Anime şi o singură Manga.
Citat favorit: Orice generalizare este falsă. Inclusiv aceasta.
Citat preferat din Manga: O să râdeţi. E lung şi nu mi-l aduc aminte (Nu ăsta e citatul)
Momentan citesc: Cărţile din seria cu Melania Lupu (Ale autoarei Rodica Ojog-Braşoveanu)
Printre formaţiile şi cântăreţii preferaţi: Aerosmith, Queen, Celine Dion, Whitney Houston, Whitesnake, Bon Jovi, Eros Ramazzoti, Pink Martini (N-aţi auzit de cei din urmă, nu?)

Allte cele: Vorbesc mult.

Ja ne!
Sus In jos
Catherine
ßõþöç
ßõþöç
Catherine


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 26
Bani : 76
Data de inscriere : 05/06/2011

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 8:20 am

Ma cheeeeeereeeee!!!!!
:X Chiar mi-ai facut surpriza, crede-ma.
Un singur lucru nu stiu. Citatul tau preferat....si cartea pe care o citesti momentan. Restul le-as putea spune si in somn. Ee...nici chiar asa Laughing
Ma soeur, imotou-chan(naiba, tu si cativa au habar daca e corect cum am zis Laughing ), sis si toate cuvintele ce au ca traducere sora, nu e necesar sa iti spun sa fii activa, sa postezi ori something else, stiu ca vei face ce doresti. :X
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 8:28 am

Salut! Vezi ca ai acelas avatar cu Inayy
Sus In jos
Catherine
ßõþöç
ßõþöç
Catherine


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 26
Bani : 76
Data de inscriere : 05/06/2011

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 8:29 am

Aam...Sanara, avatarele astea le ai la inceput, cand n-ai nici un avatar. E de la forum Very Happy
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 8:42 am

Ce discuţie minunată, nu? Poftim, merg să-l schimb...
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 8:46 am

A ms pt explicatie Catherine. Avcum vad si eu ca se poate sa ai av preselectat.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 9:05 am

Bun venit p`aici .
Si eu indragesc animalele si am avut o tentativa de a aduce in casa o pisica neagra cu ochii albastrii :o3 , dar nu ma lasa ..
Si eu citeam manga , acum ma ocup cu alte treburi . Preferata mea ramane Bucata de Carne :X , e foarte sadica :>
Ce trupe iti plac ?
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 9:13 am

-Am scris în primul post.
Ce titlu ciudat pentru o manga.
Eu? Naruto.
Nu, Imotou Chan (care da, ai scris corect)?


Ultima editare efectuata de catre Heiwa in Joi Iun 09, 2011 9:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 9:16 am

Ah , scuze .
Am auzit de cei din urma Wink
Hardcore nu`ti place ?
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyJoi Iun 09, 2011 9:32 am

Te dezamăgesc. Nu.
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyVin Iun 10, 2011 3:41 am

Heya!!
Welcome pe forum! sa fi activa si have fun!
Sus In jos
Polluted Soul
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Polluted Soul


Numarul mesajelor : 285
Varsta : 29
Bani : 364
Data de inscriere : 23/07/2010

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptySam Iun 11, 2011 8:38 am

Bun venit! Sincer mor de bucurie când văd că mai sunt oameni care apreciază muzica bună.
Sper să te simţi bine pe forum şi să-ţi faci prieteni.
În fine, sunt cam stângace la welcomeuri, dar sper că mi-ai prins ideea
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptySam Iun 11, 2011 6:58 pm

Welcome . :> Bon jovi foarte tare.
Anime si eu ma uit :">.
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? EmptyMier Iun 15, 2011 7:13 am

Welcome here [ cu mica intarziere ] hun.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shall it really have a title? Empty
MesajSubiect: Re: Shall it really have a title?   Shall it really have a title? Empty

Sus In jos
 
Shall it really have a title?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Bun venit ! :: Prezentari-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente