ღAllgirlsღ
Cautand un loc racoros .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cautand un loc racoros .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cautand un loc racoros ..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyVin Iun 10, 2011 10:08 am

Intr-o zi de vara obisnuita , sau nu , caci erau 35 de grade afara , ma intorc din racorosul mall cu tinta fixata : acasa .
Pe drum mi se face cald , si nu aveam la mine nici bani si nici apa , iar eu eram alergica la apa de la fantani . Cautam doar un loc racoros unde sa ma pot relaxa putin .
Vad casa bantuita , si ma apropii de ea . Usa era inchisa , poate primarul a decis sa o demoleze , asa ca cu ajutorul curelei mele cu ghimpi de metal reusesc sa sparg un geam si ma strecor inauntru .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyVin Iun 10, 2011 11:33 am

Auzisem ca casa bantuita va fi demlata azi asa ca ma duc la ea sa arunc o ultima privire. Vad geamul spart si intru si o vad pe Alice.
-Buna Alice! Ce mai faci Stii de casa asta pe amandoua ne leaga cateva amintiri comune si nu cred ca am vrea sa o vedem demolata, nu? Scria in ziarl de azi ca o sa fie demolata in dupa amiaza asta. Ma gandesc ce ar fi sa speriem pe muncitori si pe primar incat poate va lasa in pace casa asta? Ma gandeam la ceva magie. Sa pregatim cateva surprize horror. Mai ales eu. Stiu sa fac un lant de vraji care au scopul de a se declansa la o simpla atingere astfel incat sa ii faca pe respeectivii sa creada ca sunt fantome adevarate. De fapt vor fi doar vrajile declansate. Iar noi ne om amuza. In plus am putea fi si noi invizibile si sa incercam sa ii speriem. Si mai pregatesti si tu ceva capcane in stilul tau. Ce zici? Avem cam 3 ore la dispozitie sa pregatim arsenalul.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptySam Iun 11, 2011 4:39 am

- Sigur ca da . In casa asta am petrecut foarte multe momente importante , iar casa are o arhitectura extraordinara . Ar fi chiar foarte pacat s`o demoleze . Eh , tu faci efecte ca in filme , eu pur si simplu ma ascund dupa un dulap si imi pun o patura pe mine si strig " Boo " . S'ar speria si asa la ce prosti is majoritatea muncitorilor .
Ma asez pe un scaun si ma uit la Sanara asteptand sa`mi dea sarcini .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptySam Iun 11, 2011 6:12 am

-De fapt am ceva mai special pentru tine. Nu difera prea mult de ce ai vrea tu sa faci. Vei face acelasi lucru doar ca iti dau aceasta sticluta. Nu va fi nevoie sa te ascunzi. Vei bea aceasta potiune, dand pe gat tot continutul sticlei. Vei deveni complet invizibila. Apoi te vei distra pe seama lor. Pentru a reveni la normal vei avea nevoie de sange de zana. Dar va trebui sa sperii zana incat aceasta sa se taie in ceva. Adica pe mine. E singura metoda sa revii la normal. Stiu ca iti va fi greu sa ma sperii mai ales ca eu stiu ca tu esti. Dar va trebui sa iti pui imaginatia la incercare.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyLun Iun 13, 2011 5:44 am

- Mersi mult . Dar , potiunea din sticla are ceva alcool , spunand eu si fac un zambet usor malefic . Apoi continui :
- Nu de alta , dar nu vreau sa dau cu capul de mobilier in timp ce ii sperii ..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyLun Iun 13, 2011 6:32 am

-Da, contine alcool, dar in cantitate mica. Asa e reteta potiunii.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyMier Iun 15, 2011 6:26 am

- Eh , dar oare daca adaug mai mult alcool ce se intampla ? Nu stiu , am si eu acum sa imi fac de cap iar apoi sa uit majoritatea lucrurilor pe care le`am facut . Dar mai bine nu . Nu ma ametesc doar de la jumatate de sticla .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyMier Iun 15, 2011 9:07 pm

-Daca adaugi mai mult alcool se modifica structura moleculara deci formula chimica si nu mai are acelasi efect.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptySam Iun 18, 2011 12:10 am

- Este bun , dar , din intamplare stii cand vin muncitorii ca sa demoleze casa ?
In timp ce vorbeam cu Sanara , ma uitam poate pentru ultima oara la incaperile cu o arhitectura fabuloasa .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptySam Iun 18, 2011 5:55 am

-Pai la ora 10.00 dimineata din cate am auzit. Cat e ceasul?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyDum Iun 19, 2011 12:54 am

- Acum este ora 20:32 . Ar trebui sa dormim aici . Dar e bine , avem paturi , desi sunt cam prafuite , sunt pufoase , iar intr`un dulap avem si paturi daca ne este frig . Aici ma simt chiar ca acasa .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyDum Iun 19, 2011 1:25 am

-Si eu ma simt ca acasa aici.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyMier Iun 22, 2011 3:24 am

- Dormim in aceeasi camera , sau preferi sa dormim in camere separate ? Mie mi`ar place sa dormim in aceeasi camera , oricum sunt cam 2 paturi in fiecare camera . Dormim la etajul 1 , 2 sau la parter ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyMier Iun 22, 2011 3:54 am

-As prefera in aceeasi camera la etajul 2.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyJoi Iun 23, 2011 1:03 am

- Perfect , atunci hai sa urcam .
Ma indrept spre scari cand vad o usa pe care era o sageata in sus , apoi o intreb pe Sanara :
- Oare asta e liftul ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. EmptyJoi Iun 23, 2011 6:17 am

-O casa cu doar 2 etaje sa aibe lift? Ma cam indoiesc. Dar haide sa vedem ce este totusi. pasaj secret cumva sau lift? Spun eu apasand cu degetul pe sageata sa vad daca se intampla ceva. Daca e lift, inseamna ca duce in alta parte, poate pe taramul meu natal. Spun eu chicotind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cautand un loc racoros .. Empty
MesajSubiect: Re: Cautand un loc racoros ..   Cautand un loc racoros .. Empty

Sus In jos
 
Cautand un loc racoros ..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Casa Bantuita-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente