ღAllgirlsღ
Realizand un articol pentru scoala .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Realizand un articol pentru scoala .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Realizand un articol pentru scoala ..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyMier Iun 15, 2011 6:29 am

Ma aflu langa zidurile betonate a primariei orasului . Nu a mai fost terminata . Tot ce puteam sa vad erau frunze si beton . Ajung langa acestea , facandu`mi loc printre frunzaris . Trebuia sa urc o treapta mai mare , dar nu ajungeam si mi`era frica sa nu cad . Ma intrebam cum mai fac eu articolul despre Orasul Vechi pentru istorie .. era doar o treapta afurisita .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyMier Iun 15, 2011 9:10 pm

Ajung in zona.
-Salut, Alice! Ce mai faci? Ai nevoie de ajutor?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptySam Iun 18, 2011 12:09 am

- Da , as putea sa`mi las lucrurile la tine cat urc , ii spun Sanarei si ii intind gentuta mea usoara cu cranii .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptySam Iun 18, 2011 5:58 am

Iau gentuta ei in mana si o pun pe umarul meu alaturi de poseta mea.
-Sau as putea sa te urc eu. Spun eu si ma scarpin putin pe aripi si iau un praf de pe aripi si il torn in capul lui Alice.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyDum Iun 19, 2011 1:00 am

Inainte de a`i spune ceva , ma trezesc deasupra treptei de un metru jumatate . Dupa ce realizez ce s`a intamplat ii multumesc .
- Acum imi poti da geanta , ii spun si ii zambesc
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyDum Iun 19, 2011 1:27 am

Ii dau inapoi geanta.
-Sper ca ti-a placut metoda mea. Spun eu zambind.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyMier Iun 22, 2011 3:23 am

- Mersi , da mi`a placut .
Apoi ii spun :
- Tu te poti urca si singura ?
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyMier Iun 22, 2011 3:56 am

-Da. Spun eu si dau din aripi ridicandu-ma un pic si aterizand langa Alice.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyJoi Iun 23, 2011 1:06 am

- Asa , spun eu . Asta ar fi trebuit sa fie receptia hotelului care trebuia sa fie construit , dar a fost lasat in paragina . Haide sa ne`apropiem putin mai mult .
Pe jos vad niste dosare pe care scria : Registrele Hotelului Amfiteatru .
- Aha , deci Amfiteatru se numea ! spun eu notand pe o foaie numele si facand o poza dosarelor .
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. EmptyJoi Iun 23, 2011 6:06 am

-Banuiesc ca a fost lasat in paragina deoarece a venit criza si primaria nu a mai avut bani sa plateasca constructorul pana la capat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Realizand un articol pentru scoala .. Empty
MesajSubiect: Re: Realizand un articol pentru scoala ..   Realizand un articol pentru scoala .. Empty

Sus In jos
 
Realizand un articol pentru scoala ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Scoala!
» Cum va imbracati la scoala?
» Mere la scoala
» La ce scoala sunteti ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Casa Bantuita-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente