ღAllgirlsღ
[ Anime ] Nana 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
[ Anime ] Nana 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 [ Anime ] Nana

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[ Anime ] Nana Empty
MesajSubiect: [ Anime ] Nana   [ Anime ] Nana EmptyMier Iun 15, 2011 7:47 am

[ Anime ] Nana Nana_anime1
Va uitati la Nana ? Va place ?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

[ Anime ] Nana Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Nana   [ Anime ] Nana EmptyVin Iul 15, 2011 9:46 pm

e suuuuperb dar nu am vazut chiar tot animeul mai sunt vreo 8 episoade care trebuie sa le vad

Cel mai cute personaj mi se pare Shin imi place atitudinea lui si felul cum arata
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

[ Anime ] Nana Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Nana   [ Anime ] Nana EmptyJoi Aug 23, 2012 10:43 pm

Doamne, e un anime asa de sad si bun <3 Adica grafica nu e cine stie ce, dar e pe gustul meu <3 [Autoarea facand si paradise kiss]
Insa sfaristul mai ca mi-a distrus sperantele. :/ Il detest pe Takumi.. E enervant, stupid si.. AHHH! *strangand de gat o jucatie*

Ps: Recomand animeul <3
Sus In jos
Continut sponsorizat





[ Anime ] Nana Empty
MesajSubiect: Re: [ Anime ] Nana   [ Anime ] Nana Empty

Sus In jos
 
[ Anime ] Nana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [ Anime ] Skip Beat
» Anime -prezentare
» [ Anime ] Naruto
» Categorie : Anime dolls
» Ce anime vedeti acum ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Filme/Seriale-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente