ღAllgirlsღ
Gala  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Gala  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Gala

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Gala  Empty
MesajSubiect: Gala    Gala  EmptyDum Iun 19, 2011 1:24 am

Era o zi de vara. Sora mea Katrina trebuia sa se duca la o festivitate si se imbracase cu o rochie de gala rosie. Eu intru la ea in camera sa iau bagheta ei fiindca bagheta mea uitasem unde o lasasem si nu o mai gaseam si imi trebuia o bagheta magica. Insa din neatentie scap bagheta magica pe jos si aceasa se rupse. in doua. Katrina se supara pe mine si gasi o pedeapsa la care eu nu ma asteptam. Facu o vraja care ma inghetase si apoi imi dadu sa beau din potiunea micsorarii. Eu fiid inghetata n-aveam alternativa. Dupa ce ma micsorasem ma dezgheta. Ma alerga putin prin camera pana ma prinse si ma lega apoi cu ata la maini si picioare de cruciulita de la lantisorul ei pe care si-l puse la gat.
Cum rochia era o rochie pe gat, ascunse cruciulita lantisorului sub rochie si cum lantisorul era destul de lung cruciulia lantisorului ajungea pana intre sanii ei.
Isi lua apoi pe umar poseta si cand cobori treptele casei recu pe lnga matusi zambindu-le ca si cum nimic nu s-a intamplat si iesi in marele oras indreptandu-se spre locul unde avea loc gala.
Eu eram legata de cruciulita lantisorului si ascunsa drept rochia ei asa incat nimeni nu ma putea vedea. Eu nu puteam vedea nimic in afara. Vedeam doar rochia ei rosie si sutienul ei negru de dantela.
Sus In jos
 
Gala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Record Brit Awards: Blur va canta 11 minute la gala din acest an

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sunshine - oras-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente