ღAllgirlsღ
[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! EmptyJoi Noi 27, 2008 6:37 am

* regulile din acest mesaj nu mai sunt valabile , mesajul este o arhiva

Acesta este forumul adevaratelor fele care intra si viziteaza acest forum . Nu uitati ca acest forum are mai multe categorii si teme pentru toate gusturile . Notatile , le veti primi doar printr-un mesaj . Va rugam sa postati deoarece ca sa ne distram mai mult avem nevoie de mai multe si mai multe topicuri . Ca sa fiti un membru special trebuie sa mai inviti cate doua persoane in forum . Iar daca acele persoana vor si ele sa fie membri speciali sa invite si ei alti 2 prieteni ( 2 invita numai unul , 4 in total ) . Ca sa va inscrieti trebuie doar sa va scrieti numele la topicul care va urma . Va anunt ca forumul este nou iar daca ramai memebru pana la sfrasit , cand are peste 1000 de membrii vei fi premiat .
Reguli de postare : cand postezi nu folosi cuvinte urate si nu uita de emoticoanele din stanga paginii . Daca vrei mai multe da click pe OK ( dreapta de sus din caseta ) si vei avea mult mai multe emoticoane .
Sfaturi : atunci cand vrei sa imi dai un sfat scrie la topicul sfaturi .
Nemultumiri : daca ai o nemultumire scrie la topicul nemultumiri .


SI NU UITA SA TE DISTREZI :lol!:


Ultima editare efectuata de catre Poison in Lun Mar 01, 2010 6:39 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: Re: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! EmptyVin Apr 24, 2009 6:32 am

da , :) , acest mesaj este unic , deoarce este printre primele care sunt existente pe forum :0 , postati !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: Re: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! EmptySam Apr 25, 2009 6:13 am

Da , este important ca membrii sa aiba multe mesaje ca ei sa inainteze cu posturile ca sa intre cat mai tare in topul nostru !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: Re: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! EmptyDum Aug 02, 2009 9:02 pm

Pai da,un forum poate sa fie unul dintre cele mai frumos cu banner si altele ,dar niciodata nu o sa fie un forum bun daca nu are si topicuri,subiecte si membrii buni,nu? Very Happy
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: Re: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! EmptyJoi Noi 12, 2009 10:27 am

Imi place forumul. Arata super.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: Re: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! EmptyDum Dec 27, 2009 6:27 am

Multumesc Sanara .
Acesta este primul meu mesaj pe acest forum .
- nu am corectat nimic doar am adaugat *
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty
MesajSubiect: Re: [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!   [Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza! Empty

Sus In jos
 
[Arhiva] Inceputul acestui forum , citeste si posteaza!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lena, castigatoarea Eurovision 2010, in sanii goi la tv (video) Citeste mai mult: Lena, castigatoarea Eurovision 2010, in sanii goi la tv (video) | Bestmusic.ro
» Welcome on forum :) !!
» Pareri :):):):)
» Forum de barfe ..
» Nou : Radio pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente