ღAllgirlsღ
The Black Pearl  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
The Black Pearl  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 The Black Pearl

In jos 
AutorMesaj
Dexy
ßõþöç
ßõþöç
Dexy


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 34
Bani : 30
Data de inscriere : 23/06/2011

The Black Pearl  Empty
MesajSubiect: The Black Pearl    The Black Pearl  EmptyJoi Iun 23, 2011 8:32 am

Mă plimbam plictisit prin grădină, privind prin jurul meu florile de-abia înflorite. Nu era stilul meu să admir frumusețile vieții... dar, uite că mai sunt și excepții câteodată.
Eram puțin nervos din cauza unui telefon primit de dimineață (trebuie să spun că era vreo două și ceva când ieșisem în grădină) de la o fostă prietenă. Își aranjez cămașa în caruri și-mi scutur blugii apoi își aranjez ochelarii de soare.Își trec mâna prim părul meu lung și oftez lung.
Sus In jos
 
The Black Pearl
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri Pearl Jam - Jeremy
» Versuri Pearl Jam - Alive
» Biografie Black Sabbath
» Versuri The Black Keys - Lonely Boy
» Biografie Black Eyed Peas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Gradina-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente