ღAllgirlsღ
Sanara degetica  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Sanara degetica  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Sanara degetica

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Sanara degetica  Empty
MesajSubiect: Sanara degetica    Sanara degetica  EmptyMier Iun 29, 2011 5:53 am

Corpul meu in ultima vreme suferise niste schimbari radicale. Acum nu mai eram zana cunoscuta de toti ci o mica zana de inaltimea unui deget, cu piele albastra, tatuaj pe corp a unor lujeri de vita de vie si o frunza de vita de vie acolo unde trebui sa imi fie buricul. Iar unghiile degetelor de la picioare crescuse cat ghearele si unghiile degetelor aratatoare crescuse mai mult decat al celorlate degete iar unghiile degetelor de la maini crescusera ca niste gheare.
Din cauza marimii mele, cel putin familia mea incepusera sa imi spuna Sana Degetica.
Iar surorii mele ii facea placere sa ma ascund in diverse locuri. Tot ea imi facuse un pat dintr-o cutie e chibrit iar neori ca sa glumeasca cu mine, pe cand adormeam, inchidea cutia stiind ca eu dn interior nu pot sa o imping sa o deschid. De cateva ori cand pleca ea in oas ma lua si pe mine dar ma ascundea in portofelul ei, si portofelul si-l baga in poseta.
Seara cand sora mea se baga in pat avea obiceiul ca inainte sa se culce sa citeasca o carte. Cat timp ea statea cu lumina aprinsa si citea o carte, eu stateam pe pieptul ei in zona buricului ei.

Era o zi de vara cam la o saptamana dupa ce suferisem acele schimbari majore. Zburam prin oras prin Gradina Publica a orasului. Ma uiam atenta pe la toate bancile cautand parca pe cineva. Desi nu cautam o persoana anume ci vroiam a vad daca oricare dintre prietenele mele este prezenta aici.
Sus In jos
 
Sanara degetica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sanara ofera un spectacol magic
» Sanara are un nou post
» Sanara, cheerleader
» Sanara la circ
» Sanara, merele de aur si zmeul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Sunshine - oras-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente