ღAllgirlsღ
Panza de paianjen  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Panza de paianjen  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Panza de paianjen

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Panza de paianjen  Empty
MesajSubiect: Panza de paianjen    Panza de paianjen  EmptyDum Iul 03, 2011 7:01 am

Eram micorata si zburam din floare in floare culegand nectar si polen. insa prea absorbita de munca mea nu imi dau seama decat cand se lasa intunericul ca am ajuns prea departe. Potiunea care o busem sa ma micsorez nu mai ra cu efect care sa reaca automat c trebuia sa beau antidot. La dimensiunea mea mica casa mea era mult prea departe si asa ca decid sa innoptez in prima casa pe care o intalnesc in cale. Am noroc si dau de o ca parasita care se spune ca e bantuita. Ma strecor inauntru pe sub usa, si merg pasind pe podea. Inauntru nu era absolut nimic decat podeaua si peretii. Cei care plecasera ultimii in casa nu mai lasase nimic in urma lor. To mergand asa din camera in camera si cercetand, gasesc o cutie goala de chibrit aruncata pe jos si un snacks in forma de pernuta care insa era vechi. Asa ca imi pregatesc patul dar nu prea avam somn. Ma decid sa mai cercetez un pic casa. Urc la etaj in zbor. Dar pe cand zburam urcand scarile, dau de o panza de paianjen si pic in ea. Fiind asa mica, probabi paianjenul ma putea considera cina lui.
Il vad venind spre mine.
-Ajutor, e cineva pe aici, ma poate auzi ineva? Strigam eu. Desi la dimensiunle mele mici, vocea mea se pierdea in aer nedepasind camera. Eram convinsa ca asta imi va fi sfarsitul.
Sus In jos
 
Panza de paianjen
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Casa Bantuita-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente