ღAllgirlsღ
Ce personaj din south park esti ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ce personaj din south park esti ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ce personaj din south park esti ?

In jos 
+3
Ari-chan
Criss şoseţică !
Nirvana.
7 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptyMar Iul 05, 2011 4:10 am

Fa testul si spune`ne ce ti`a iesit .
http://zdaf.ro/ce-personaj-din-south-park-esti.html


Eu sunt :
Kenny. Desi nimemi nu prea intelege ce spui, ai o gandire sclipitoare. In plus, stii sa mori de fiecare data cand situatia o cere. Pe scurt, esti un martir.

Defectul tau: iti place sa dai foc la rahatul de vaca.
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptyMar Iul 05, 2011 6:55 am

Kenny. Desi nimemi nu prea intelege ce spui, ai o gandire sclipitoare. In plus, stii sa mori de fiecare data cand situatia o cere. Pe scurt, esti un martir.

Defectul tau: iti place sa dai foc la rahatul de vaca
Laughing) !
Sus In jos
Ari-chan
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ari-chan


Numarul mesajelor : 611
Varsta : 25
Location : Opaa....am uitat
Bani : 166
Data de inscriere : 13/07/2011

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptyVin Iul 15, 2011 9:53 pm

Kenny. Desi nimemi nu prea intelege ce spui, ai o gandire sclipitoare. In plus, stii sa mori de fiecare data cand situatia o cere. Pe scurt, esti un martir.

Defectul tau: iti place sa dai foc la rahatul de vaca. Laughing
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptySam Iul 16, 2011 3:01 am

Kenny. Desi nimemi nu prea intelege ce spui, ai o gandire sclipitoare.
In plus, stii sa mori de fiecare data cand situatia o cere. Pe scurt,
esti un martir.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 26
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptyMar Ian 10, 2012 7:06 am

Kyle. Esti istet, de treaba si debordezi de umor. Pot sa te scot la o intalnire?
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptySam Ian 28, 2012 10:24 pm

Kyle. Esti istet, de treaba si debordezi de umor. Pot sa te scot la o intalnire?
Sus In jos
elenaroxana
ßõþöç
ßõþöç
elenaroxana


Numarul mesajelor : 54
Varsta : 35
Bani : 54
Data de inscriere : 19/07/2013

Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? EmptyVin Iul 19, 2013 12:38 am

Kyle. Esti istet, de treaba si debordezi de umor. Pot sa te scot la o intalnire?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce personaj din south park esti ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaj din south park esti ?   Ce personaj din south park esti ? Empty

Sus In jos
 
Ce personaj din south park esti ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care personaj din Pretty Little Liars ești ?
» Cat de dementa esti xD ?
» Esti o diva?
» Ce fire esti ?
» Ce fel de persoana esti ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Teste-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente