ღAllgirlsღ
In padurea de stejari  - Pagina 3 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
In padurea de stejari  - Pagina 3 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 In padurea de stejari

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptySam Iul 16, 2011 7:34 am

Rezumarea primului mesaj :

Mergem in padure. Ajungem langa un stejar si eu ciocan de 3 ori in tulpina lui. Langa stejar isi facu aparitia o driada:
In padurea de stejari  - Pagina 3 Driada_by_xcidx-d38c8r1
-Buna, ma numesc Xcidx dar imi puteti spune Cyd.
Sus In jos

AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyLun Iul 18, 2011 8:06 pm

-Aha. Eu nu inteleg totusi un lucru. Cum poti transforma un suflet liber intr-un suflet marioneta?


Ultima editare efectuata de catre Sanara in Lun Iul 18, 2011 9:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyLun Iul 18, 2011 9:32 pm

-Asta e puterea mea. Kaaryz, cel care m-a transformat in demon, m-a invatat sa controlez vantul. Insa dupa acel mic accident mi-am dat seama ca pot sa chem sufletele celor morti. Un fel de medium. Daca nu crezi in fantome, marionetele mele nu te afecteaza fizic ci doar phsihic... Si ar mai fi cateva dezavantaje. [spuse Amy serioasa]
" Intre timp, papagalul se intoarse insa cand fu destul de aproape de Amy acesta disparu ca o ceata."
-Stiu unde este dar avem nevoie de o busola cu cadran.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyLun Iul 18, 2011 9:52 pm

-Eu cred in fantome pentru ca le pot vedea. Si ma pot afecta fizic fiindca trupul meu e alcatuit din aceeasi materie ca a lor, numai ca densitatea moleculara a corpului meu e mai densa decat a lor. Insa datorita faptului ca si corpul meu e aceeasi materie ca a fantomelor, oamenii obisnuiti nu ma pot vedea decat rareori. Pentru asta eu trebuie sa ma concentrez si sa imi schimb densitatea moleculara inca sa imi fac trupul vizibil. Cat despe busola imdiat. Spun eu si scot bagheta din buzunar Fac un semn si in mana mea apare o busola cu cadran.
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyLun Iul 18, 2011 10:55 pm

-Pot doar sa presupun aceasta afirmatie. In general sunt adepta devizei "o informatie trebuie cercetata din cel putin 3 locuri ca sa te convingi ca e adevarata. [raspunse serioasa]
"Amy lua busola si se uita la ea."
-Mmmm.... azimut... de....250... [mormai Amy ca pentru sine]
"Invarti cadranul pana la numarul 250 apoi Amy se invarti in jurul propriei axe pana cand linia rosie ajunse indreptul literei "N""
-Cati pasi a zis papagalul ala sa facem? A da.. 70 de dubli pasi... adica 140 de pas. [spuse Amy vorbind singura]
-Trebuie sa mergem intra-colo facand 140 de pasi. [concluziona intr-un final]
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 3:26 am

-pai da, daca vrei uite eu sunt dispusa sa iti dau o mica bucatica din corpul meu meu, cum se zice sa imi faci o biopsie .Si sa studiezi la microscop. Corpul meu e ectoplasma mai densa, nu carne. Si a ce inseamna azimut de 250 ca partea asta n-am inteles-o?
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 3:44 am

-Nu vreau sa fac nicio analiza. Am spus doar ca eu nu cred in asa ceva. Iar azimutul este un numar folosit in orientarea turistica. Te ajuta sa mergi pe drumul cel bun si sa nu te ratacesti. Eh.. e complicat si foarte mult de explicat..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 4:33 am

-Aha, acum am inteles cu azimutul. Si poti sa crezi ce vrei dar eu ti-am spus despre mine.
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 6:24 am

"Amy zambin scurt, verifica din nou directia de mers si se puse pe numarat pasi"
-1...2..3...4....
Sus In jos
Ari-chan
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ari-chan


Numarul mesajelor : 611
Varsta : 25
Location : Opaa....am uitat
Bani : 166
Data de inscriere : 13/07/2011

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 8:48 am

"Arisa o urma pe Amy,fara sa zica nimic."
-Deci trebuie sa mergem 140 de pasi..ce plictiseala.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 10:05 am

Mergeam in spatele lui Amy.
-Abia astept sa ajungem la gorun.
Sus In jos
Bloodly-Chan
Śŧąŕ
Śŧąŕ
Bloodly-Chan


Numarul mesajelor : 838
Varsta : 28
Location : ~In pachetul cu biscuiti~
Bani : 292
Data de inscriere : 10/07/2011

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMar Iul 19, 2011 8:48 pm

"Amy se opri repetand un nr"
-Ce ar fi sa numeri tu pasi. Am ramas la 58. [spuse serioasa]
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 37
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 EmptyMier Iul 20, 2011 6:10 am

-Bine, Hai ca numar eu. Deci aici e 58. Spun eu facand pasu si puand piciorul unde era piciorul ei.
-59, 60, 61... si faceam pasi si numaram. Pana ajung la 140.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In padurea de stejari    In padurea de stejari  - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
In padurea de stejari
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Padure-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente