ღAllgirlsღ
Despre legume  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Despre legume  2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Despre legume

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Despre legume    Despre legume  EmptyJoi Aug 04, 2011 4:57 am

Oare de ce nu le place copiilor varza de bruxells si brocolli? Sa fie de vina campaniile din desene animate? Acele mesaje subliminale, adica faptul ca personajelor din desene animate nu le place, sa induca in suconstientul copiilor frica de aceste legume?
Eu unul am fost curios si am gustat varza de bruxells si bocolli si chiar mi-au placut. Nu au un gust prea diferit de alte legume insa e un gust dulce. Cam la fel cu cel al pastailor si a mazarii.

P.S. Scz da am itat daca ma mai intrebat ast mai de mult pe acest forum sau pe alt forum.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  EmptyJoi Aug 04, 2011 5:38 am

Pai eu stiu cand eram mica erau la Fetitele Powerpuff un episod in care oamenii erau infectati de la Brocolli . De mica credeam ca e ceva rau , credeam ca o sa mi se faca pielea verde ca in episod ( doamne ce copil prost eram xD ) . De atunci mama stie ca nu`mi place si nu`mi face .
In rest , mie imi plac legumele , dar de cand am aparat dentar am restrictii la majoritatea ..
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  EmptyJoi Aug 04, 2011 5:58 am

-Si cat timp vei avea aparat dentar? Am avu si eu da am renuntat la el ca mi-a cariat cateva masele. Si apoi de la alea probabil tot de la aparatul ala mi s-a cauzat ca se carioau toti dintii rand pe rand. Am mai ramas doar cu vreo 1 dinti naturali in rest am dinti artificiali. (lucrare dentara) E mai bine asa. Dect cu aparat dentar. N-am restrictii si nici nu imi fac grija ca mi se vor strica ceilalti 10.
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  EmptyJoi Aug 04, 2011 12:46 pm

...nu tin minte sa fi mancat vreodata varza de bruxells. de brocolli parca imi aduc ceva aminte Laughing)

dar sincer... habar nu am :|
imi plac legumele in general, cu mici exceptii.
dar nu m-au influientat fetitele powerpuff Laughing
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  EmptyJoi Aug 04, 2011 9:14 pm

Pai un an si ceva , depinde daca sunt rezultate . Ma spal pe dinti dupa fiecare masa si pana acum nu mi s`a cariat nici unul .
Poi eu eram mare fana fetitele Powerpuff rade cu lacrimi :>
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  EmptyVin Aug 05, 2011 12:21 am

Acum scz ca postez off. Dar eu cu toate ca ma spalam zilnic pe dinti. Chestia a fost ca sarma de la aaratul dentar probabil era prost facuta, si mi-a cariat maselele de care se sprijinea, apoi mi-a infectat sigiingiole si de la infectiia gingiilor a inceput toata treaba. Si in plus in afara ca mi-a stricat, atat timp cat l-am purtat rezu;ltatul in problema pentru care il pusesem a fost 0%.

Acum sa revenin on-topic.

Eu daca nu auzeam de la desene animate de varza de bruxells si brocolli nici nu as fi stiut de ele.
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  EmptyJoi Aug 18, 2011 1:37 am

Uhh , eu am mancat brocoli , dar mi`a fost rau si nu am mai mancat , am renuntat !

Iar varza ... mai face mama , dar nu mananc ca nu`mi place :) si nu ma scoate nimeni din ale melee xD !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre legume  Empty
MesajSubiect: Re: Despre legume    Despre legume  Empty

Sus In jos
 
Despre legume
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati despre moa si despre tine .
» Despre cai
» Pareri despre staff
» Pareri despre galerie
» Despre manelari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente