ღAllgirlsღ
Cum va alegeti hainele ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Cum va alegeti hainele ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Cum va alegeti hainele ?

In jos 
+3
Criss şoseţică !
Dark Angel
Nirvana.
7 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyMier Aug 17, 2011 4:03 am

Cum va alegeti hainele ? Le caracterizati dupa pret , asa ca le luati mai tot timpul la reducere sau pentru voi pretul nu conteaza ?
Va luati hainele din primul magazin in care ati intrat sau ma cautati si dupa aceea in celalalte magazine ?
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyMier Aug 17, 2011 4:15 am

Imi primul rand trebuia sa-mi place ceea ce cumpar. Nu conteaza pretul. Cu cat e mai scump cu atat e calitatea mai are Wink
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyJoi Aug 18, 2011 1:13 am

Nu nu conteaza pretul , am vazut`o mi`a placut am loat`o , pot sa dau si doi lei pe o bluza ... dar daca arat bine nu conteaza , ca nu scrie cat am dat pe ea :)
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyLun Aug 22, 2011 5:57 am

Eu imi aleg hainele dupa cum imi plac pretul rareori ma intereseaza eu dau 200 de lei pe o pereche de pantofi asa ca nu conteaza. Da eu umblu mult pana sa imi gasesc hainele perfecte si acum cand o sa fac cumparaturile de scoala parca vad ca vreo 5 ore sunt pentru mine si jumate de ora pentru soramia rade cu lacrimi
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 25
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyMar Ian 10, 2012 7:44 am

Trebuie să-mi placă şi de obicei un preţ decent.
Nu contează de unde cumpăr, doar de la second-hand să nu fie.
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyLun Ian 30, 2012 7:54 am

Pentru mine nu conteaza pretul,daca am vazut ceva care chiar imi place il iau si gata.
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? EmptyDum Iul 01, 2012 3:03 am

Eu imi aleg hainele dupa stilul pe care il am.
Adica, port haine mai largi si mai lungi, dar am si tricouri normale pe care le port. Port de obicei culori mai inchise, urasc acum noul trend cu acele culori "neon". Sunt culori de tigani, nu vreau sa jignesc pe nimeni care are haine cu acele culori neon, eu dor imi spun parerea.
La pret ma uit din cand in cand, adica nu merita sa dai 500 de lei pe un tricou simplu :|.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum va alegeti hainele ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va alegeti hainele ?   Cum va alegeti hainele ? Empty

Sus In jos
 
Cum va alegeti hainele ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hainele de firma
» Cum sa iti personalizezi hainele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente