ღAllgirlsღ
Geanta sau ghiozdan? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Geanta sau ghiozdan? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Geanta sau ghiozdan?

In jos 
+6
alexcrazygirl
Locust
Dark Angel
Dootzy.HgS
Barbie :*
Hypnosis
10 participanți
AutorMesaj
Hypnosis
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Hypnosis


Numarul mesajelor : 192
Varsta : 25
Location : Somewhere
Bani : 275
Data de inscriere : 02/09/2010

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyLun Aug 22, 2011 12:40 am

Ce preferati pentru scoala?O geanta mare sau un ghiozdan?
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyLun Aug 22, 2011 6:05 am

Ghiozdan.......Desi am o geanta suuuuuuperba roz nu imi place ca ma doare spatele de la ea asa ca ma axez pe ghiozdan
Sus In jos
Dootzy.HgS
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dootzy.HgS


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 30
Location : PrimadonnaRO
Bani : 210
Data de inscriere : 30/07/2011

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyJoi Oct 13, 2011 8:50 am

both.
actually, cei 3 ani de liceu am avut numai geanta (bineinteles una sport. nu sunt genul cu geanta de piele sau mai stiu eu ce alte minuni. nimic elegant). anul asta am inceput sa port ghiozdan pentru imi tine cald la spate, iar aici e foarte frig. Laughing colega de banca a inceput sa rada de mine... nu ma mai vazuse niciodata cu un ghiozdan in spate. toti s-au mirat cand m-au vazut o.O

dar primele doua saptamani am fost cu o geanta mov, foarte draguta ♥️
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMar Noi 22, 2011 5:56 am

Eu merg si cu geanta si cu ghiozdan. depinde de ore.
Sus In jos
Locust
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Locust


Numarul mesajelor : 247
Varsta : 25
Bani : 189
Data de inscriere : 10/01/2012

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMar Ian 10, 2012 7:28 am

Ghiozdan, este mai comod decât genţile... Geanta sau ghiozdan? 1542482941
Sus In jos
alexcrazygirl
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
alexcrazygirl


Numarul mesajelor : 722
Varsta : 26
Location : Calarasi
Bani : 537
Data de inscriere : 27/01/2012

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMar Ian 31, 2012 9:14 am

Ghiozdan ca in zilele de toamna cand este mai frig tine bine de cald Laughing cum incepusem eu si o colega sa radem ca ziceam:"lasa nu mai dam ghiozdanele jos cane tin de cald la spate si nu ne mai este asa frig"
Sus In jos
Sequere.
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Sequere.


Numarul mesajelor : 559
Varsta : 27
Location : Zalau/Salaj
Bani : 256
Data de inscriere : 28/12/2011

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMar Mai 01, 2012 2:02 am

Geanta, chiar daca e grea si mai mult o tarasc.
Sincer, nu as reveni la ghiozdan, poate doar daca ar fi absolut necesar. Deocamdata am coloana dreapta rade cu lacrimi
Sus In jos
● Lene
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
● Lene


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 27
Bani : 154
Data de inscriere : 04/03/2012

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMier Mai 02, 2012 3:15 am

Mi se pare stupid sa mergi cu "poseta" la scoala =]]
Am una in scoala de a 7a care vine mereu cu o geanta de piele si pe tocuri.... Doamne ma uit la ea si zici ca-i profesoara :l
Sus In jos
Criss şoseţică !
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Criss şoseţică !


Numarul mesajelor : 1126
Varsta : 26
Location : Bucurestii <3
Bani : 418
Data de inscriere : 27/08/2010

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMar Iul 03, 2012 9:05 am

Ghiozdan ! Geanta mai imi trebuie mie la cat ma bat cu baietii rade cu lacrimi la cat arunc eu cu rucsacul dupa ei ma mir cum de mai e intreg rade cu lacrimi! Laughing
Sus In jos
Lithium.
ßõþöç
ßõþöç
Lithium.


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 25
Location : Zalau/Salaj
Bani : 75
Data de inscriere : 28/06/2012

Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? EmptyMar Iul 03, 2012 8:53 pm

Ghiozdan clarr, nu ma vad pe mine cu o geanta la scoala, poate doar la sfarsitul anului, dar si atunci, una mica, nu-mi plac cele care sunt jumatate din tine o.O
Sus In jos
Continut sponsorizat





Geanta sau ghiozdan? Empty
MesajSubiect: Re: Geanta sau ghiozdan?   Geanta sau ghiozdan? Empty

Sus In jos
 
Geanta sau ghiozdan?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Geanta din blugi vechi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Scoala & CO-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente