ღAllgirlsღ
Biroul cu informatii: Linkuri externe 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Biroul cu informatii: Linkuri externe 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Biroul cu informatii: Linkuri externe

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyDum Mai 17, 2009 12:48 am

Ca sa nu facem reclama la alte forumuri care ne pot lua membrii , as dori sa NU existe linkuri externe pe forum . Acestea vor fi inlocuite cu mesajul : www.faralinkuriexterne.ro , un link care defapt nu exista . Daca folosesti linkrui externe in fiecare post al tau vei fi banat , de mai multe ori .
Daca insisti , nu te vom mai accepta .
Multumesc .
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: nu voi pune...   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyDum Mai 17, 2009 9:50 pm

ok , nu voi pune linkuri externe
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyMar Mai 19, 2009 6:48 pm

Defapt , adresa este pusa la dispozitie numai pentru forumurile forumgratuit indicand ca NU trebuie puse linkuri externe .
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyMar Mai 19, 2009 10:08 pm

Hmmm.... poate nu ar trebui puse linkuri externe catre alte forumuri dar daca eu vreau sa dau un exemplu cu un site care NU e forum.... Uneori poate vreau sa dau un link extern cu o exemplificare....
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyMier Mai 20, 2009 3:34 am

Da , dar acest lucru ar însemnca sa faci o reclama ..
Nu este prea bine !!
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyMier Mai 20, 2009 4:53 am

Nu neaparat o reclama....

In alta ordine de idei: de ce cand deschid forumul imi apare intai pagina aia cu anunturi etc. Ar fi fain sa se deschida la forumul normal (adica la topicurile forumului). Sau numai la mine pe PC se vede asa? :shock:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyJoi Mai 21, 2009 3:44 am

forumul se deschide pe pagina de portal , si acelea nu sunt anunturi , ci cele mai interesante topicuri .
Daca ai firefox poti sa deschizi direct la forum ..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyJoi Mai 21, 2009 3:59 am

chiar conteza cum si unde se deschide , important e ca ii merge bn si se deschide fara sa faca fitze
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe EmptyJoi Mai 21, 2009 4:06 am

Da , oricum , fara portal , forumul nu ar merge prea bine ..
La unele forumuri am vazut si o interfata si mai de fitze .. WOW!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty
MesajSubiect: Re: Biroul cu informatii: Linkuri externe   Biroul cu informatii: Linkuri externe Empty

Sus In jos
 
Biroul cu informatii: Linkuri externe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biroul cu informatii : grupuri
» Biroul cu informatii : Stuff-ul allgirls
» Biruoul cu informatii > limbaj
» Punct de informatii al blocului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente