ღAllgirlsღ
Am schimbat imaginile pentru categorii . 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Am schimbat imaginile pentru categorii . 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Am schimbat imaginile pentru categorii .

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . EmptyMier Sept 07, 2011 9:55 pm

M`am gandit astazi ca este timpul sa fac o schimbare , asa ca am modificat imaginile categoriilor .
Sper sa va placa si sa`mi spuneti daca arata bine pe ecranul vostru :] .
Acestea fiind facute in paralelul curateniei de toamna ce este in desfasurare pe forum .

O zi buna :] .
- <3 Slash .
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Re: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . EmptyVin Sept 09, 2011 4:05 am

Sunt destul de dragute ^^
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Re: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . EmptyVin Sept 09, 2011 10:04 pm

Mersi . Luna asta vor revizui subiectele si le voi trimite pe cele nefolositoare la cosul de gunoi :> .
Doriti si alte schimbari ?
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Re: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . EmptyVin Sept 09, 2011 10:14 pm

imi plac foarte mult emoticoanele . mda pai unele topicuri ar trebui eliminate
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 25
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Re: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . EmptySam Sept 10, 2011 6:54 am

In sfarsit Laughing ma asculti si pe mine Laughing pot revizui eu administrarea ?
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 25
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Re: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . EmptySam Sept 10, 2011 7:25 am

Sigur , numai ca ai girja la cate topicuri elimini :) ( adica cele care le`am postat acum un an jumate , 2 ani , sa fie mutate in cosul de gunoi , nu sterse ) .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty
MesajSubiect: Re: Am schimbat imaginile pentru categorii .   Am schimbat imaginile pentru categorii . Empty

Sus In jos
 
Am schimbat imaginile pentru categorii .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iconuri pentru categorii pe forum .
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Adela Popescu si-a schimbat look-ul
» Imaginile voastre preferate
» Rugaminte pentru moderatori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente